یارانه نقدی فردا ساعت ۲۴ واریز می‌شود

سازمان هدفمندی یارانه‌ها: یکصد و هفتمین مرحله پرداخت یارانه نقدی در ساعت ۲۴ فردا پنجشنبه ۱۹ دی به حساب سرپرست خانوارها واریز می‌شود.

به گزارش خبرآنلاین، صد و هفتمین مرحله پرداخت یارانه نقدی، براساس اعلام سازمان هدفمندی یارانه‌ها، فردا پنجشنبه (۱۹ دی)، ساعت ۲۴ به حساب سرپرست خانوارها واریز می‌شود. مبلغ یارانه دریافتی هر یک از مشمولان دریافت یارانه نقدی همانند نوبت‌های گذشته ۴۵ هزار و ۵۰۰ تومان است.

علاوه بر یارانه نقدی، افزایش حداقل مستمری خانوارهای مددجویان تحت حمایت کمیته امداد امام خمینی (ره) و سازمان بهزیستی کشور نیز فردا پنجشنبه ۱۹ دی واریز می‌شود که بلافاصله امکان برداشت آن وجود دارد.

تا به حال دو مرحله یارانه حمایتی معیشتی دولت به حساب سرپرستان خانوار واریز شده است. در مرحله اول ۶۰ میلیون نفر، کمک معیشتی را دریافت کردند و در مرحله دوم نیز دو روز پیش اعلام شد که ۴۱۹ هزار و ۳۰۴ خانوار دیگر به لیست این افراد اضافه شدند.

یارانه نقدی در چارچوب قانون هدفمندی یارانه‌ها از آذر سال ۱۳۸۹ به مشمولان این طرح پرداخت شده است و تا به امروز ۱۰۶ مرحله به حساب سرپرست خانوارها واریز شده است.

در گذشته روز ۲۵ هر ماه یارانه نقدی به حساب سرپرستان خانوار واریز می‌شد تا  اینکه محمدباقر نوبخت، رئیس سازمان برنامه و بودجه اعلام کرد: از آذرماه یارانه نقدی بیستم هر ماه واریز می‌شود و در پایان هر ماه سبد حمایت معیشتی دولت به حساب خانوار واریز می‌شود.

۲۲۳۲۲۹

کد خبر 1340237

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
2 + 2 =