اعلام جزئیات مراسم تشییع و ترحیم آیت الله رسولی محلاتی

خانواده مرحوم آیت آلله رسولی محلاتی جزئیات مراسم تشییع، تدفین و ترحیم را اعلام کردند.

به گزارش خبرآنلاین در متن این اعلامیه آمده است؛

انّا لله و انّا الیه راجعون
 
عالم پارسا و پاکدامن حضرت آیت‌الله سید هاشم رسولی محلاتی در شب جمعه و روز شهادت مادر خود حضرت صدیقه زهرا سلام الله علیها به لقاء الله پیوست.

رحلت این مرد خدا و دانشمند فرزانه را به استحضار علمای اعلام، استادان بزرگوار، دانشجویان عزیز، عموم علاقمندان و مردم شریف ایران می‌رسانیم. او که عمری را با راستی و درستی در همراهی با امام راحل عظیم‌الشأن (ره) و مقام معظم رهبری دام ظله گذراند، مورّخی متبحر، مفسّری توانا و محدّثی خبیر بود. او از خود ترجمه قران مجید و آثار گرانبهایی در قالب بیش از ۱۰۰ جلد کتاب تالیفی، تصحیحی و ترجمه در حوزه‌ی تاریخ، تفسیر و سایر کتابهای مرجع حدیثی به یادگار گذاشت.
 
مراسم تشییع پیکر پاک آن عالم فرزانه در تهران، از مسجد فرشته، واقع در خیابان ولی‌عصر (عج)، خیابان شهید فیاضی، روز یک‌شنبه مورخ ۹۸/۱۰/۲۲، راس ساعت ۸:۳۰ می‌باشد.
 
هم‌چنین مراسم تشییع و تدفین ایشان در قم، در همان روز، از مسجد امام حسن عسکری (ع)، راس ساعت ۲:۳۰ بعد از ظهر خواهد بود.
 
مراسم ترحیم: در مسجد فرشته، واقع در خیابان ولی‌عصر (عج)، خیابان شهید فیاضی، روز سه شنبه، مورخ 24/10/1398، ساعت 3 الی 4.5 بعد از ظهر می‌باشد.
 
مراسم شب هفت آن مرحوم در همان مسجد فرشته به آدرس پیش‌گفته، روز جمعه مورخ ۹۸۱۰/۲۴، ساعت ۴ الی ۴:۳۰ بعد از ظهر برگزار می‌شود.

2727
 

کد خبر 1341011

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
8 + 4 =