مجیدی، ارنج استراماچونی را می‌چیند

استقلال در نیم فصل دوم با فرهاد مجیدی پا در رقابت‌های لیگ برتر می گذارد.

به گزارش خبرگزاری خبرآنلاین؛ فرهاد مجیدی سرمربی جدید استقلال و مهاجم سال‌های پیش آبی‌پوشان وقتی فصل گذشته برای بازی‌های اندک سرمربیگری این تیم را برعهده گرفت، در روند گلزنی آمار بسیار خوبی از تیمش برجای ماند. فصل گذشته استقلال با مجیدی در ۵ بازی موفق به زدن ۹ گل شد که از این تعداد، ۶ گل را مهاجمان به ثمر رساندند. با این حساب نمی‌توان حضور مجیدی به عنوان یک مهاجم را روی نیمکت استقلال را بی‌تاثیر دانست.

از بازیکنان حاضر در فاز تهاجمی در فصل پیش، اسماعیل گونکالوس مهاجم گینه‌ای، رضا کریمی هافبک تهاجمی و مهدی قائدی هرکدام برای استقلال یک گل و مرتضی تبریزی سه گل زدند. البته در کنار این بازیکنان چشمی، کریمی و دانشگر هم هر کدام یک گل به ثمر رساندند. این آمار نشان می‌دهد که مجیدی مهاجم گلزن استقلال، روی عملکرد مهاجمان این تیم نظارت ویژه‌ای دارد و با تمریناتی که تحت نظارت خودش مرور می‌شود، حتی از بازیکنانی مانند مرتضی تبریزی که عملکرد ناامید کننده‌ای در این فصل داشته، مهاجمی بسازد که طی ۵ بازی ۳ گل برای استقلال بزند.

مجیدی امسال درخط حمله، دیاباته، قائدی و تبریزی را دارد که امیرارسلان مطهری هم به جمع‌شان اضافه شد و با توجه به عملکرد فصل گذشته به نظر می‌رسد استقلال باز هم تهاجمی بازی کند. سرمربی آبی‌ها احتمالا در بازی‌های پیش‌رو باز هم با ترکیب مربی سابق تیم یعنی استراماچونی و با حضور دو مهاجم یعنی قائدی و دیاباته تیمش را به میدان می‌فرستد. دو مهاجمی که از مدعیان کسب آقای گلی این فصل هستند. همچنین از نکات مهم و مثبت مربیگری فرهاد، ارائه بازی‌های تهاجمی و عملکرد خوب مهاجمان است که اگر بار دیگر اتفاق بیفتد، هواداران استقلال را نسبت به آینده تیم، خوش‌بین می‌کند.

256 43

کد خبر 1341089

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
9 + 9 =