چطور از کمترین قیمت بلیط هواپیما اطلاع پیدا کنیم؟

چه چیزی بهتر از اینکه به جای انبوه پیامک‌های تبلیغاتی که برای فروش بلیط هواپیما ارسال می‌شود، یک سرویس ویژه، میزان تخفیف‌ لحظه‌ای نرخ بلیط هواپیما برای مقاصد مورد نظر مشتریان را از طریق پیامک اعلام کند. سرویس ویژه‌ای که علی بابا در کنار دیگر خدمات گردشگری، مانند فروش آنلاین بلیط سفر، تور مسافرتی و رزور هتل ارائه کرده تا کاربران از پایین‌ترین نرخ بلیط پروازهایی که قصد دارند تهیه کنند مطلع شوند.

گزینه‌ای به نام «Price Alert» یا « اطلاع از کاهش قیمت» در وب‌سایت و اپلیکیشن علی‌بابا در دسترس شما قرار گرفته و با استفاده از آن می‌توانید از تغییرات لحظه‌ای قیمت بلیط هواپیما به مقصد مورد نظرتان مطلع شوید. به عبارت دیگر اگر شما قصد سفر به مشهد مقدس و خرید بلیط با کمترین قیمت را دارید، کافی است به وب‌سایت یا اپلیکیشن علی بابا مراجعه و از قسمت سفرهای داخلی، بازه زمانی سفرتان را مشخص کنید. سپس گزینه «Price Alert» را فعال کنید تا کاهش قیمت بلیط برای مقصد مورد نظرتان از طریق پیامک به اطلاع شما برسد.

جالب است بدانید که به گفته توحید علی اشرفی، مدیر ارشد بازاریابی گروه علی بابا، در یک هفته‌ای که این محصول به کاربران معرفی شده است، بیش از 24 هزار درخواست برای این امکان روی درگاه علی بابا ثبت شد. اگر قصد دارید با کمترین قیمت، بلیط هواپیما برای مقاصد مختلف داخلی و خارجی خریداری کنید به علی بابا مراجعه کنید.

2121

کد خبر 1341268

برچسب‌ها