رزرو هتل کیانا مشهد به صرفه است یا هتل اطلس مشهد؟

هتل کیانا مشهد یکی از بهترین هتل های 4 ستاره مشهد است که فاصله ای بسیار کم تا حرم مطهر دارد. این هتل مشهد از امکانات بسیار خوبی برخوردار است که از جمله آن ها می توان به خدمات پزشکی، محوطه بازی کودکان، صبحانه ی متنوع بوفه و ... اشاره کرد. لازم به ذکر است منوی غذای هتل کیانا مشهد بوفه سلف سرویس است.

هتل کیانا مشهد در مقایسه با دیگر هتل های 4 ستاره مشهد خدمات بیشتری را ارائه می دهد و از قیمت بالاتری هم برخوردار است. در پاسخ به سوالی که مطرح شده می توان گفت هتل کیانا مشهد از قیمت بالا و خدمات زیاد برخوردار است اما هتل اطلس مشهد دارای قیمت مناسب و خدمات مطلوب می باشد. پس در می یابیم که انتخاب هتل اطلس مشهد به صرفه تر برای زائران است.

هتل کیانا مشهد از تنوع اتاق های بیشتری برخوردار است و برخی از آن ها مخصوص زوجین بوده و به زوج های جوانی که به تازگی عقد کرده اند آفرهایی را در نظر می گیرند. دلباز بودن اتاق ها، تمیزی و نظافت، امکانات داخل اتاق و ... از محاسن رزرو تور هتل کیانا مشهد است.

هتل 4 ستاره کیانا مشهد از آنجایی که در خیابان امام رضا، امام رضا 2 قرار دارد با بسیاری از هتل های مشهد همجوار است. همین امر سبب ازدحام زائران می شود و ایجاد سر و صدا می کند که این هتل با تعبیه پنجره های 2 جداره از این اتفاق جلوگیری می کند.

هتل کیانا مشهد پذیرش و لابی

هتل اطلس مشهد در مقایسه با هتل کیانا مشهد

هتل کیانا مشهد را اگر با هتل اطلس مشهد قیاس کنیم مسلماً هتل کیانا برنده می شود اما در ادامه این مطلب می خواهیم به محاسن و معایب این 2 هتل مشهد بپردازیم که شاید نظر شما نسبت به هتل کیانا عوض شود. در این چالش مهیج ما را همراهی کنید.

هتل اطلس مشهد در حاشیه خیابان قرار گرفته و دسترسی به پارکینگ آن راحت است و فاصله ای کمتر از 4 دقیقه به حرم مطهر دارد؛ ولی هتل کیانا داخل کوچه بوده و دسترسی به پارکینگ آن با خودرو کمی مشکل است، در ضمن این هتل مشهد تا حرم مطهر رضوی فاصله ای بیش از 6 دقیقه دارد.

هتل اطلس استان خراسان رضوی، مشهد با این که 3 ستاره است اما خدماتی در حد یک هتل 4 ستاره را ارائه می دهد. البته قیمتی که برای رزرو این هتل مشهد پرداخت می کنید نسبت به خدمات دریافتی منصفانه است. هتل کیانا دارای خدمات بسیاری است اما هزینه اقامت نسبت به خدمات کمی بالا می باشد.

هتل اطلس مشهد و هتل کیانا مشهد را از نظر کیفیت غذایی مقایسه کردیم و از نظرسنجی های مسافران دریافتیم کیفیت غذایی و منوی رستوران هتل اطلس مشهد بالا تر از هتل کیانا بوده و رضایت 60% میهمانان را به همراه داشته است. در مورد هتل اطلس مشهد ناگفته نماند ابعاد اتاق های آن، بزرگ تر از هتل کیانا است.

رستوران هتل اطلس مشهد و غذایی متنوع

هتل اطلس مشهد را با هتل کیانا مشهد مقایسه کردیم تا شما عزیزان بتوانید نسبت به هرکدام از این هتل های مشهد آگاهی کامل داشته باشید. این مقایسه ها کمک می کند نسبت به هزینه ای که می خواهید پرداخت کنید انتخابی دقیق، درست و به صرفه از هتل های مشهد داشته باشید.

قیمت هتل آپارتمان در مشهد نزدیک حرم چقدر است؟

هتل آپارتمان مشهد انواع و اقسام مختلفی دارد که هرکدام دارای مزایا و معایبی هستند که حق هر گردشگری است از آن ها آگاه باشد. قیمت هتل آپارتمان در مشهد نزدیک حرم کمی گران تر از دیگر هتل آپارتمان های مشهد است که البته خدمات آن ها نیز در قیمت هتل آپارتمان مشهد نیز تاثیر دارد.

هتل آپارتمان یلدا مشهد یکی از هتل آپارتمان های قریب حرم است که از قیمتی مناسب و خدماتی مطلوب بهره مند است. این هتل آپارتمان مشهد در خیابان عنصری، بین عنصری 11 و 13 قرار دارد که علاوه بر حرم به بازار های 17 شهریور نیز نزدیک خواهید بود.

لابی هتل آپارتمان رز طلایی مشهد

هتل آپارتمان رز طلایی مشهد از دیگر هتل آپارتمان های با کیفیت نزدیک حرم است که خدمات و امکانات شایسته ای را در هتل خود تعبیه کرده و ارائه می دهد. این هتل آپارتمان نزدیک حرم در خیابان شیخ طوسی، شیخ طوسی 9 واقع شده است. جهت رزرو هتل آپارتمان در مشهد، هتل مشهد و دیگر هتل های ایران با قیمت مناسب به سایت پرشین هتل مراجعه نمایید.

پرشین هتل یک سایت تخصصی و جامع است که رزرو هتل مشهد، هتل آپارتمان مشهد و دیگر هتل های ایران را با قیمتی ویژه به مخاطبان خود عرضه می کند. ازآنجایی که دفتر مرکزی این سایت معتبر در مشهد قرار دارد می توانید با آسودگی خاطر رزرو هتل مشهد را انجام دهید و جهت هرگونه انتقاد و پیشنهاد به صورت حضوری مراجعه فرمایید. جهت رزرو با شماره های 05138096 و 09198906504 تماس بگیرید.

2121

کد خبر 1341442