۹ نفر
۲۲ دی ۱۳۹۸ - ۱۵:۱۰
مذاکره پرسپولیس با سه مربی

مدیرعامل باشگاه پرسپولیس گفت: در حال حاضر با سه مربی در حال مذاکره هستیم.

به گزارش تسنیم، محمد حسن انصاری‌فرد در مورد قطع همکاری باشگاه پرسپولیس با گابریل کالدرون گفت: در این مورد صحبت زیاد است و قصد دارم در یک برنامه به صورت جزء به جزء همه دلایلی که باعث شد با کالدرون قطع همکاری کنیم را توضیح دهم. اتفاقات زیادی رخ داد که همه را به جان خریدیم و شاید همه هواداران از آن مطلع نباشند. می‌دانیم که تماشاگران پرسپولیس بابت اتفاقات اخیر خیلی نگران بودند اما ترجیح دادیم سکوت کنیم چرا که مایل بودیم کالدرون به کارش ادامه دهد. همانطور که گفتم موضوعات زیادی پیش آمد که من در مورد آنها جزء به جزء صحبت خواهم کرد.

وی درباره انتخاب جانشین برای کالدرون تصریح کرد: با 3 مربی در حال مذاکره هستیم اما اسمی از آنها نمی‌برم تا بعد از عقد قرارداد نام گزینه نهایی را اعلام کنیم.

مدیرعامل باشگاه پرسپولیس راجع به آخرین وضعیت نقل و انتقالات این باشگاه خاطرنشان کرد: گزینه‌های خود را هر سه مربی که مد نظرمان قرار دارد معرفی کرده و هر سه نفر آنها این گزینه‌ها را تایید کردند. انشاءالله با هر یک از این بازیکنان به توافق برسیم نام آنها را رسانه‌ای خواهیم کرد. هواداران ما نگران این موضوع نباشند و ما خیلی حرفه‌ای در این مورد عمل می‌کنیم. طبیعی است که هر بازیکنی که نظر سرمربی جدیدمان جلب کند آن گزینه را جذب خواهیم کرد. متاسفانه زمان زیادی معطل کالدرون بودیم که این مسئله باعث شد در نقل و انتقالات عقب بمانیم. با این حال کارمان را انجام داده و انشاءالله با بازیکن و مربی جدید فصل را ادامه خواهیم داد.

انصاری‌فرد در پاسخ به این سوال که کالدرون با توجه به این جدایی از پرسپولیس از این باشگاه شکایت خواهد کرد یا خیر گفت: این سوال را از خودش بپرسید.

43 43

کد خبر 1341609

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
2 + 14 =