ترامپ مقصر اصلی حادثه سقوط هواپیمای اوکراینی است

تسنیم به نقل از سی ان بی سی نوشت: رئیس یک شرکت کانادایی که یکی از کارکنانش همسر و فرزندش را در سانحه هوایی سقوط هواپیمای اوکراینی از دست داده، رهبران دولت آمریکا را مقصر اصلی سانحه سقوط هواپیمای اوکراینی در ایران دانست.

میشائیل مک‌کین، رئیس یک شرکت بزرگ کانادایی که یکی از کارکنانش همسر و فرزندش را در سانحه هوایی سقوط هواپیمای اوکراینی از دست داده، در حساب توئیتری رسمی شرکتش نوشت، دولت آمریکا مسئول نهایی مرگ مسافران بی‌گناه این هواپیماست.

وی همچنین ترامپ را عامل بی‌ثبات‌سازی خاورمیانه از طریق خروج از برجام دانست.

توئیت‌های انتقادآمیز مدیر شرکت ماپل لیف فودز در اونتاریوی کانادا که تنها ۱۵۰۰ دنبال‌کننده دارد، تاکنون حدود ۱۱ هزار و ۵۰۰ بار پسندیده و ۴۱۰۰ بار بازنشر شده است.

این شرکت که نام آن در بورس اونتاریو به ثبت رسیده و حدود ۱۲ هزار و ۵۰۰ کارمند دارد در توئیت خود آورده است: «رهبران دولت آمریکا خود را به هیچ نهادی پاسخگو نمی‌دانند و توطئه‌ای ناشیانه را برای منحرف کردن توجه (افکار عمومی) از مخالفان سیاسی‌شان طراحی کرده‌اند... نتیجه این رفتار ناشیانه و غیرمسئولانه مرگ ۶۳ کانادایی و از جمله خانواده یکی از همکاران من است. ما در غم از دست دادن همسر وی و پسر ۱۱ساله‌اش عزاداریم.»

۲۲۳۲۲۷

کد خبر 1341846

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
9 + 1 =