شهید سردار قاسم سلیمانی در قلوب مردم جاودانه است

ایرنا نوشت : استاندار چهارمحال و بختیاری با اشاره به حضور میلیونی مردم در آیین تشییع پیکر مطهر شهید سردار قاسم سلیمانی گفت: افکار و اهداف الهی سپهبد سلیمانی در طول خدمت، نام این شهید بزرگ را در قلوب مردم جاودانه کرده است.

اقبال عباسی روز سه‌شنبه در آیین معارفه رییس جدید شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی چهارمحال و بختیاری اظهار داشت: صداقت و ولایتمداری سپهبد قاسم سیلمانی باعث شد، یاد و خاطره این شخصیت برای همیشه در ذهن و قلب مردم ماندگار باقی بماند.

وی تصریح کرد: سردار دلها ،با نثار خون خود در راه امامت و ولایت موجب اتحاد و انسجام بیشتر بین امت‌های اسلامی شد و در داخل کشور نیز حضور میلیونی مردم ثابت کرد که سردار قاسم سلیمانی  به دور از جناح و گروه سیاسی و قوم و قبیله، در دل همه جا دارد.

استاندار چهارمحال و بختیاری، همچنین شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی را یک نهاد انقلابی با هدف سیاستگذاری، هماهنگ‌کننده و برنامه‌ریز در راستای شرکت مردم در ایام ملی، مذهبی، اجتماعی و روزهای حماسی دانست.

قائم مقام شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی کشور نیز در این جلسه گفت: شهادت سردارقاسم سلیمانی  موجب خنثی‌شدن فتنه دشمنان داخلی و خارجی و انسجام امت اسلامی در داخل و خارج کشور شد.

نصرالله لطفی، حضور بیش از ۷ میلیون نفر از مردم در آیین تشییع پیکر مطهر سپهبد قاسم سلیمانی را نشان از دلبستگی مردم ،با ولایت دانست و گفت: مردم با حضور وصف ناپذیر  خود در این حماسه فراملی، اتحاد و همدلی خود را با ولایت و پاسداران مدافع حرم و امنیت به رخ جهانیان کشیدند.

گفتنی است  ،در این آیین سرهنگ موسی انصاری به عنوان رییس جدید شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی استان معرفی و از زحمات ۱۲ ساله علی گرجی تجلیل شد. 

۴۶

کد خبر 1342280

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
4 + 9 =