اشلی جاد که دو بار نامزد جایزه گلدن گلوب شده برای اولین بار در سریالی تلویزیونی نقش‌آفرینی می‌کند.

به گزارش خبرآنلاین، این سریال «گمشده» نام دارد و محصول شبکه ای‌بی‌سی است. اشلی جاد پیشتر به صورت جسته و گسیخته در تلویزیون بازی کرده، اما این اولین بار است که در سریالی نقش اصلی را بازی می‌کند.

او در این مجموعه نقش مادری مضطرب را بازی می‌کند که برای یافتن پسرش به اروپا سفر می‌کند. پسرش در جریان دوره تحصیلی تابستانه در ایتالیا ناپدید شده است. به زودی متوجه می‌شویم این مادر، شخصیتی معمولی ندارد. او مامور سابق سازمان سیا بوده که برای یافتن پسرش و بازگرداندن او به خانه از هیچ کاری فروگذاری نمی‌کند.

این پروژه را گرگ پویرر طراحی کرده است. پویرر خالق داستان «گنجینه کتاب ملی: کتاب اسرار» با بازی نیکلاس کیج و دایان کروگر بوده و در نوشتن فیلمنامه «شیرشاه 2» همکاری داشته است. این سریال پاییز امسال جلوی دوربین می‌رود. نام دیگران بازیگران و کارگردان مجموعه اعلام نشده است.

جاد 42 ساله در دهه 1990 حضوری کوتاه در سریال «خواهران» داشت. «فریدا»، «خطر مضاعف»، «مخمصه» و «جنایات سطح بالا» از دیگر فیلم‌های مهم این بازیگر هستند. او برای فیلم‌های «دوست داشتنی» و «نورما جین و ماریلین» نامزد جایزه گلدن گلوب بوده است.

رویترز / 1 مارس

54141

کد خبر 134232

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
1 + 2 =