استوکس مشکلی برای پیوستن به پرسپولیس ندارد

فارس نوشت: مدیر واحد نقل و انتقالات سازمان لیگ فوتبال اعلام کرد هر باشگاهی می‌تواند با آنتونی استوکس قرارداد ببندد چون این بازیکن بعد از جدایی از تراکتور آی‌تی‌سی خود را دریافت کرده است.

در شرایطی که آنتونی استکوس مد نظر باشگاه پرسپولیس است این روزها بحث شکایت تراکتور از این بازیکن و باشگاه خواهان او مطرح شده، اما فریبرز محمودزاده معتقد است این بازیکن می‌تواند با هر باشگاهی قرارداد ببندد.

وی می‌گوید: پرسپولیس یا هر باشگاه دیگری می‌تواند با استوکس قرارداد ببندد، زیرا این بازیکن قراردادش را با تراکتور فسخ کرده و حتی آی تی سی او هم صادر شده است. از سوی دیگر، چون باشگاه تراکتور از این بازیکن شکایت کرده که وی بی دلیل باشگاه را رها کرده است. طبیعتا این موضوع در شورای حل اختلاف مطرح می‌شود و حتی ممکن است بعد از بررسی شرایط این بازیکن محروم شود، اما هیچ محرومیتی شامل باشگاهی که این بازیکن را جذب کرده نخواهد شد.

وی در خصوص شکایت باشگاه‌های ذوب آهن، پارس جنوبی و شاهین بوشهر از مطهری، ترکمان و صادق بارانی گفت:، چون ذوب آهن، پارس جنوبی و شاهین شکایت رسمی در این زمینه کردند بلافاصله ما پرونده این بازیکنان را با مستندات به کمیته وضعیت فرستادیم و قرار است طی هفته آینده در این مورد تصمیم‌گیری شود.

256 251

کد خبر 1342447

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
8 + 5 =