​هجوم «حشرات جنگنجو» به کتابفروشی‌ها

ایبنا نوشت: مجموعه نخست رمان کودک «حشرات جنگنجو» اثر جک پتن از سوی بخش کودک و نوجوان انتشارات قدیانی (کتاب‌های بنفشه) منتشر شد.

«حشرات جنگنجو» اثری است از جک پتن که با ترجمه حمیده جمشیدی‌ها از سوی بخش کودک و نوجوان انتشارات قدیانی (کتاب‌های بنفشه) برای گروه سنی «ج» منتشر شده است.

 
این کتاب دربردارنده پنج جلد نخست از مجموعه «حشرات جنگجو» است و کودکان را به دنیای حشراتی مانند مارمولک‌ها، عنکبوت‌ها، مار کبری، قورباغه‌های سمی و آفتاب‌پرست می‌برد که ظاهرا موجوداتی بی‌خاصیت و مزاحم هستند.
 
شخصیت محوری مجموعه «حشرات جنگجو» پسر بچه‌ای به نام مکس داروین، است که علاقه‌ زیادی به حشرات دارد و هر بار با گروهی از حشرات علیه موجوداتی ترسناک که جثه‌شان چند برابر یک حشره است مبارزه می‌کند و از همکاری با آن‌ها تجربیات مثبت و کاربردی به دست می‌آورد.
 
عناوین جلدهای مختلف این مجموعه که هم به صورت تک‌جلدی و هم در قالب یک مجلد منتشر شده، عبارت است از «نبرد با مارمولک‌ها، محاصره‌ عنکبوتی، حمله‌ قورباغه‌های سمی، یوروش آفتاب پرست‌ها، جنگ با مار کبری».
 
بخش کودک و نوجوان انتشارات قدیانی (کتاب‌های بنفشه) این مجموعه «حشرات جنگنجو» را در قالب ۴۸۸ صفحه با شمارگان ۳۳۰ نسخه و قیمت ۴۵۰ هزار ریال منتشر کرده است.

۲۴۱۲۴۱

کد خبر 1342449

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
5 + 7 =