دلنوشته ابراهیم داروغه‌زاده دبیر سی‌وهشتمین جشنواره فیلم فجر خطاب به هنرمندان

ابراهیم داروغه‌زاده دبیر سی‌وهشتمین جشنواره فیلم فجر در دلنوشته‌ای خطاب به هنرمندان، هنرآفرینی آنها را مرهمی بر قلوب زخمی مخاطبان دانست.

به گزارش خبرگزاری خبرآنلاین، ابراهیم داروغه‌زاده در پی انصراف چند هنرمند از حضور در جشنواره فیلم فجر متنی خطاب به تمام هنرمندانی که در این جشنواره حضور دارند نوشت. 

متن دلنوشته ابراهیم داروغه‌زاده، دبیر جشنواره سی‌وهشتمین جشنواره فیلم فجر به شرح زیر است:

به نام آرامش‌بخش دل‌ها

هنرمندان شریف و فرهیخته سینمای ایران

‎در شرایطی به استقبال سی و هشتمین جشنواره‌ی فیلم فجر می‌رویم که آحاد ملت نجیب ایران، در داغ از دست دادن عزیزترین‌هایشان، در سانحه ناخواسته‌ی هوایی به سوگ نشسته‌اند.

‎بر هیچ وجدان منصفی پوشیده نیست که هنر آفرینی شما، مرهمی است بر قلوب زخمی مخاطبانتان که قطعاً، شرایط کاهش آلام و دردهایشان را نیز فراهم می‌نماید.

‎تاریخ این سرزمین، حضور پر شور و مهرتان را در کمک به آسیب دیدگان حوادث طبیعی و شورآفرینی‌های مدنی فراموش نخواهد کرد. هر ساله، میلیون‌ها ایرانی در سراسر کشور و حتی خارج از مرزها، مشتاقانه و بی‌صبرانه، منتظر تماشای آثارتان هستند تا در سایه آن، کینه، نفرت و عصبیت را از وجودشان پالایش کنند.

‎بی‌شک، احترام به استقبال این مردم که شما یکی از ستارگان زندگی‌شان هستید تالیف قلوب و نزدیکی دل‌ها را به همراه خواهد داشت.

‎ستاد اجرایی جشنواره فیلم فجر؛ با رعایت تمامی شئونات، ضمن ابراز همدردی مجدد با خانواده‌های داغدار، تمام اهتمام خود را ضمن تعاملات فرهنگی با شما، مصروف همدلی‌های صادقانه خواهند نمود، چرا که باور دارد سینما و سینماگران ایرانی، همچنان، اسباب مباهات و سرافرازی این سرزمین را تضمین خواهند نمود.
‎ کوچک سینمای ایران
ابراهیم داروغه زاده دبیر جشنواره فیلم فجر ۳۸

۲۵۸۲۴۵

برای دسترسی سریع به تازه‌ترین اخبار و تحلیل‌ رویدادهای ایران و جهان اپلیکیشن خبرآنلاین را نصب کنید.
کد خبر 1342578

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
2 + 0 =