رادو خط‌ونشان کشید؛از رقابت نمی‌ترسم

دروازه‌بان دوم تیم پرسپولیس برای ادامه حضور در این تیم مشکلی ندارد.

به گزارش خبرگزاری خبرآنلاین؛ بوژیدار رادوشوویچ از امروز در تمرینات پرسپولیس شرکت می کند.او که به دلیل یک سری اتفاقات نتوانسته بود در موعد مقرر خودش را به تهران برساند در این باره حرف می زند و می گوید:«واقعا روزهای عجیبی را سپری کردم. اگر می دانستم قرار است 4 روز معطل شوم، اصلا به آلمان سفر نمی کردم و مستقیما به قطر یا امارات می آمدم و از آنجا راهی تهران می شدم تا در زمان صرفه جویی کنم ولی بالاخره این طور شد و چند روزی، تمرین را از دست دادم. در تمام این مدت، تمرینات انفرادی را دنبال می کردم و به لحاظ بدنی، عقب تر از سایر بازیکنان نیستم اما نتوانستم در تمرینات گروهی حاضر باشم.»

این بازیکن در مورد تغییرات در کادرفنی اضافه کرد: «در جریان همه اخبار هستم. هنوز من را در لیست حفظ کرده اند و این نشان می دهد کادرفنی جدید به من اعتماد دارد. از سوی دیگر، من هم به یحیی گل محمدی اعتماد دارم. من و علیرضا بیرانوند با هم رفیق هستیم و چند سالی است که کنار هم کار می کنیم. من هم آدمی نیستم که از رقابت بترسم. ما با هم کار را دنبال می کنیم و باید تمام توان مان را برای موفقیت پرسپولیس بگذاریم.»

رادو در مورد شایعه عدم تمایلش برای بازگشت به ایران به دلیل طلب سنگینی که از پرسپولیس دارد افزود: «اصلا این مسائل صحت ندارد و از هواداران می خواهم چنین حرف هایی را قبول نکنند. من از مدیران باشگاه در مورد دریافت طلبم قول و وعده گرفتم تا در زمان بازگشت به ایران، پولم را بگیرم. حالا هم هیچ مشکلی وجود ندارد. در میانه فصل حاضر نیستم به خاطر پول، از پرسپولیس جدا شوم. از طرفی، دلیلی هم برای ترک پرسپولیس نداشتم.»

254 251

کد خبر 1342757

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
3 + 8 =