نسل آینده ستاره‌های فوتبال ایران از کدام تیم‌ها می آیند

دنیای ورزش تورنتو نوشت: تیم امید ایران علی‌رغم حذف شدن در مرحله گروهی مسابقات انتخابی المپیک ستاره‌های درخشانی را در ترکیب خود داشت.

بررسی ترکیب این تیم امید نشان می‌دهد که این تیم ستاره‌های مختلفی را در ترکیب خود داشته است؛ ستاره‌هایی که می‌توانند حتی در لیگ‌های مطرح فوتبال اروپا بازی کنند. اللهیار صیادمنش، مهدی قائدی و امید نورافکن، سه ستاره اصلی این تیم بودند که در این رقابت‎‌ها در دقایقی که به کار گرفته شدند توانستند بازی‌های خوبی را از خود نشان دهند و موفق ظاهر شوند. 

امید نورافکن و مهدی قائدی، دو بازیکنی هستند که در حال حاضر هم در تیم‌های خود در لیگ ایران ستاره‌ هستند و غیبت‌شان در ترکیب تیم ضرر سنگینی به استقلال و سپاهان خواهد زد. در کنار این دو نفر، اللهیار صیادمنش هم ترکیه را برای ادامه فوتبال خود انتخاب کرده و اگر فرصت کافی را در تیمش پیدا کند می‌تواند در آینده‌ای نه‌چندان دور به‌عنوان ستاره در تیم ملی ایران بازی کند. 

البته در خط دفاع  انگار مشکل ایران ادامه‌دار خواهد بود و ضعف دفاعی ایران ادامه خواهد داشت. اگرچه باید این نکته را ذکر کرد که در خط دفاعی این تیم امید جای خالی بازیکنانی مثل عارف غلامی‌، بازیکن استقلال احساس می‌شد؛ بازیکنی که در تیم باشگاهی‌اش شاهین طاهرخانی را نیمکت‌نشین کرده، اما الان حتی در فهرست 23 نفره تیم امید هم جایی ندارد.

255 41

کد خبر 1343042

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
6 + 1 =