علیرضا مهران: منتظر متفاوت‌ترین فیلم حاتمی‌کیا باشید

میزان نوشت: بازیگر سریال «بانوی سردار» گفت: حاتمی کیا در فیلم سینمایی خروج رویکرد تازه‌ای به سینما داشته و فرم و محتوای این فیلم هم نسبت به آثار قبلی وی بسیار متفاوت است.

علیرضا مهران درباره حضورش در سی و هشتمین جشنواره فیلم فجر گفت: من سال گذشته در جشنواره فیلم فجر پنج اثر داشتم و امسال نیز با سه فیلم راهی سی و هشتمین جشنواره فیلم فجر خواهم شد که در نوع خود برایم خوشحال کننده است. البته به جز آن سه فیلم آثار دیگری هم داشتم که در فهرست نهایی سودای سیمرغ پذیرفته نشدند. 

وی در همین راستا ادامه داد: امسال با سه فیلم «خروج» به کارگردانی ابراهیم حاتمی‌کیا»، «سه کام حبس» ساخته سامان سالور و «مردن در آب مطهر» به کارگردانی نوید محمودی را برای رونمایی در بخش سودای سیمرغ جشنواره فیلم فجر دارم.

بازیگر فیلم سینمایی «خروج» درباره احتمال دریافت سیمرغ بلورین جشنواره فیلم فجر تاکید کرد: بعید می‌دانم که امسال شانس نامزدی و یا دریافت سیمرغ بلورین جشنواره فیلم فجر را داشته باشم، هرچند در سه فیلم مهم بازی دارم که هر کدام تجربه ویژه ای برای من است اما فکر نمی‌کنم بتوانم به کسب سیمرغ فکر کنم. 

وی در همین رابطه تاکید کرد: شاید نقش‌های من در سه اثری که در آنها به ایفای نقش پرداختم کوتاه باشند، اما به عنوان مثال بازی برای ابراهیم حاتمی کیا هرچند هم کوتاه لذت بخش و شیرین است، از سمتی نوید محمودی هم کارگردانی پر از ایده های نو است، در قبال بازی در فیلم سامان سالور هم این اتفاق با توجه به همکاری موفق قبلی‌ام با این کارگردان نقش را پذیرفته و بازی در آن را دوست دارم.

وی پیرامون حضورش در فیلم سینمایی خروج اذعان کرد: واقعیت امر اینکه ابراهیم حاتمی کیا یکی از فیلمسازان دغدغه مند این روزهای سینما است، سابقه آثار حاتمی‌کیا همواره ثابت کرده که وی جزو کارگردانان ارزشمند سینمای ایران است، کارگردانی که هر کار را با تفکری خاص تولید می کند. فیلم سینمایی خروج نسبت به آثار قبلی حاتمی کیا بسیار متفاوت است.

این بازیگر سینما در همین راستا افزود: حاتمی کیا در فیلم سینمایی خروج رویکرد تازه‌ای به سینما داشته و فرم و محتوای این فیلم هم نسبت به آثار قبلی وی بسیار متفاوت است، با توجه به کیفیتی که از این اثر دیدم مطمئنم که مخاطبان و تماشاگران سینما فیلم جدید حاتمی کیا را به شدت دوست خواهند داشت.

۲۴۱۲۴۱

کد خبر 1343374

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
1 + 12 =