آخرین وضعیت پروازهای داخلی و خارجی در هوای برفی امروز

ایسنا نوشت: سخنگوی سازمان هواپیمایی کشوری اعلام کرد که با توجه به شرایط بد جوی و نداشتن دید کافی در فرودگاه مهرآباد، پروازهای داخلی از این فرودگاه و به مقصد این فرودگاه با تاخیر انجام می‌شود. اما تاکنون برای هیچ کدام از پروازهای داخلی و خارجی امروز گزارشی از شرکت‌های هواپیمایی مبنی بر لغو آنها نداشته‌ایم.

در هوای کم‌سابقه برفی امروز که پایتخت را سفیدپوش کرده است برخی در پروازهای داخلی با مشکل و تاخیر مواجه شده‌اند و برخی از رسانه‌ها خبر از لغو این پروازها داده‌اند.

رضا جعفرزاده سخنگوی سازمان هواپیمایی کشوری در این باره به ایسنا اظهار کرد: شرایط بد جوی امروز باعث شده تا دید در فرودگاه‌های مختلف مانند مهرآباد، تبریز و غیره کاهش پیدا کنند و این مساله سبب می‌شود پروازهای داخلی با تاخیر مواجه شوند، چرا که ساعاتی دیگر وضعیت فرودگاه‌ها از نظر دید افقی بهتر شده و پروازها از سر گرفته شود.

وی با بیان این‌که تاکنون هیچ گزارشی از شرکت‌های هواپیمایی مبنی بر لغو پروازهای داخلی و خارجی نداشتیم، اضافه کرد: پروازها در فرودگاه امام خمینی (ره) تهران در حال انجام است و تنها پروازهای داخلی آن هم در شرایط جوی مانند تهران با تاخیر همراه شده که از مسافران می‌خواهیم در این شرایط برنامه‌ریزی خود را دقیق‌تر کنند و برای کسب اطلاعات پروازشان قبل از عزیمت به فرودگاه با شماره تلفن ۱۹۹ برای پروازهای داخلی و ۰۹۶۳۳۰ برای پروازهای خارجی تماس بگیرند.

۲۲۳۲۲۹

کد خبر 1343763

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
3 + 14 =