مردم، مسوولان جشنواره فیلم فجر را غافگیر کردند

مدیر دبیرخانه جشنواره فیلم فجر، استقبال علاقه‌مندان از فروش بلیت سانس‌های سینماهای مردمی جشنواره را غافلگیرکننده توصیف کرد.

به گزارش خبرگزاری خبرآنلاین، بلیت فروشی سی و هشتمین جشنواره فیلم فجر، امروز (دوشنبه ۳۰ دی) آغاز شد که در همان دقایق اولیه، ظرفیت بسیاری از پردیس‌ها و سالن‌های سینمایی پر طرفدار خیلی زود پُر شد. 

سیمون سیمونیان، مدیر دبیرخانه جشنواره فیلم فجر درباره پیش فروش بلیت فیلم‌های سینمایی در جشنواره فیلم فجر گفت: «امسال با این‌که در هر سانس، ظرفیت سینماها را افزایش داده‌ایم، با استقبال بالای مخاطب روبه‌رو شدیم. سال گذشته در هر سانس ۷۵۰۰ ظرفیت داشته‌ایم و امسال به ۹۴۰۰ در هر سانس این ظرفیت افزایش یافته است.»

او ادامه داد: «استقبال کم‌نظیر مردم باعث شد در دقیقه ۱۱ پیش‌فروش فیلم‌ها در سینماهای پرمخاطب، بلیت تمام سانس‌ها خریداری شود. بعد از گذشت یک ساعت از بازگشایی سامانه پیش‌فروش بلیت فیلم‌ها، ۸ هزار سری و یعنی ۸۰۰۰۰ بلیت خریداری شد و احتمالا یک جلسه فوق‌العاده‌ای خواهیم گذاشت.»

مدیر دبیرخانه جشنواره با اشاره به این که سرعت تکمیل ظرفیت سینماها غافل‌گیرکننده بود، افزود: «با این شرایط احتمالا چون اولویت ما مردم هستند، ظرفیتی از بلیت‌ها و سازمان‌های دولتی را به مردم تعلق خواهیم داد.»

سیمونیان ادامه داد: «فروش اینترنتی، اولویت خریداری بلیت است.، چون از این طریق، بازار سیاه خرید و فروش بلیت به شیوه غیرقانونی از بین خواهد رفت. مخاطبین می‌توانند با هر کدملی، ۴ سری از یک سانس بخرند و امیدوارم مخاطبین محترم در فرصت‌ باقی مانده در سینماهایی که ظرفیت دارند، بلیت خریداری کنند.»

۵۷۵۷

کد خبر 1344304

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
1 + 6 =