موش و گربه بازی فدراسیون درباره مربی تیم‌ملی

مسئولان فدراسیون اما مدام می‌گویند اگر اسم مربی مورد نظر خود را بگویند، دلال‌ها دوروبر او می‌ریزند و قیمتش را بالا می‌برند! از نظر منتقدان این توجیهی است برای عملکرد بد آنها در زمان مذاکرات و تنظیم بندهای قرارداد.

به گزارش خبرگزاری خبرآنلاین؛ فدراسیون فوتبال ایران برخلاف اکثر فدراسیون های حرفه ای جهان همچنان به بازی موش و گربه بازی درباره نیمکت ایران ادامه می دهد. به عنوان مثال کلمبیا برای انتخاب مربی خود ماهها با مربیان مختلف مذاکره کرد و نام تمام آنها در رسانه‌ها اعلام شد و در نهایت کی روش را انتخاب کردند. مسئولان ایرانی اما مدام می گویند اگر اسم یک مربی را بگویند، دلال ها دوروبر او می ریزند و قیمتش را بالا می برند! از نظر منتقدان این توجیهی است برای عملکرد بد آنها در زمان  مذاکرات و تنظیم بندهای قرارداد چراکه اگر یک مربی اینگونه اسیر دلال‌ها شود قطعا بعد از حضور در تیم ملی هم می تواند تحت تاثیر همان ها قرار بگیرد و کارهای دیگری کند. در ماجرای ویلموتس مشخص شد این سیاست کاملا اشتباه است اما مهدی تاج رئیس مستعفی که این روزها از خانه کارهای فدراسیون را انجام می دهد، همچنان تاکید به پنهان کاری دارد. فردا روزی هم اگر کسی مربی شد که دو سال بیکار بوده، کسی نباید تعجب کند. فدراسیون اجازه نمی دهد روند طبیعی مذاکره و کار رسانه ای پیش برود تا حداقل بازخوردها را درباره مربی جدید بگیرد.

در هر صورت فعلا آنها در مرحله موش و گربه بازی هستند. یک روز می گویند مربی بعدی ایرانی است و روز دیگر پرده از حضور یک خارجی برمی دارند. تازه ترین خبر این است که نماینده این فدراسیون سفری پنهانی به خارج داشته تا با یک مربی مذاکره کند. هیچکس هم نیست که شفاف و روشن توضیح دهد در ساختمان پرزرق و برق فوتبال در سئول چه می گذرد؟

252 251

برای دسترسی سریع به تازه‌ترین اخبار و تحلیل‌ رویدادهای ایران و جهان اپلیکیشن خبرآنلاین را نصب کنید.
کد خبر 1344777

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
9 + 9 =