تهیه‌کننده برنامه «هفت»، تحریم جشنواره فجر را تکذیب کرد

پس از انتشار بیانیه‌ای مبنی بر تحریم جشنواره فیلم فجر که نام تهیه‌کننده برنامه «هفت» هم در آن بود، مجتبی امینی با تکذیب این خبر، بر حمایت همه جانبه از جشنواره فجر تاکید کرد.

به گزارش خبرگزاری خبرآنلاین، مجتبی امینی، تهیه‌کننده سینما و تلویزیون به انتشار نام خود در فهرست تحریم‌کنندگان جشنواره ملی فیلم فجر، واکنش نشان داد.

صبح امروز (پنجشنبه سوم بهمن)، فهرستی در رسانه‌ها مبنی بر کمپین تحریم جشنواره ملی فیلم فجر منتشر شد که در آن نام مجتبی امینی، تهیه کننده برنامه «هفت» هم دیده می‌شد.

امینی در واکنش به انتشار این فهرست و اسامی گفت: «در شرایط کنونی همه باید در کنار هم فارغ از هر نوع نگاه سیاسی برای اعتلای فرهنگ و هنر این مرز و بوم تلاش کنیم. نمی‌دانم چه کسی اسم من را در این لیست قرار داده و چه هدفی داشته است ولی صریحا تحریم جشنواره را اقدام نادرستی می‌دانم و حضورم در این لیست را تکذیب می‌کنم. من و تمام تیم هفت، در طول زمان برگزاری این جشنواره، حمایت همه جانبه خود را از دبیر محترم جشنواره ملی فیلم فجر و تیم دست اندرکارش خواهیم داشت و تلاش می‌کنیم این جشنواره در سطح و ابعاد درستی پوشش داده شود. به امید روزی که هنر و فرهنگ ایران زمین در سراسر جهان درخشان‌تر از گذشته باشد.»

۵۷۵۷

کد خبر 1345191

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
4 + 1 =