۰ نفر
۳ بهمن ۱۳۹۸ - ۱۷:۴۰
اسماعیل میرفخرایی در رادیو فرهنگ

آیین سپاس از اسماعیل میرفخرایی به پاس سال‌ها تلاش در عرصه فرهنگ و هنر جمعه ۴ بهمن از رادیو فرهنگ پخش می‌شود.

به گزارش خبرگزاری خبرآنلاین، برنامه «آیین سپاس» کاری از گروه کتاب رادیو فرهنگ با همکاری خانه اندیشمندان علوم انسانی است که به معرفی مشاهیر و مفاخر ایران زمین اختصاص دارد و این هفته نکوداشت استاد اسماعیل میرفخرایی را پخش می‌کند.

اسماعیل میرفخرایی تهیه‌کننده مولف، پایه‌گذار برنامه‌های علمی در رادیو و تلویزیون و از آغازگران این رسانه در ایران است.

میرفخرایی سال ۱۳۲۵ در تهران بازارچه شیخ هادی متولد شد و سال ۱۳۴۳ به دانشگاه تهران دانشکده علوم برای تحصیل رشته زیست‌شناسی رفت.

اسماعیل میرفخرایی در طول همه سال‌های فعالیت خود در رسانه‌های ایرانی هرگز خود را محدود و محصور به امر صرفا اجرا در تلویزیون یا رادیو نکرده است. او سال‌ها برنامه‌سازی کرده است که ماحصل آن تولید بیش از ۵۰۰ برنامه در رادیو و تلویزیون است.

به پاس زحمات بیش از ۶ دهه فعالیت اسماعیل میرفخرایی در عرصه رسانه، اکبر عالمی، اسماعیل کهرم، سیاوش صفاریان پور، امیر حامد موسوی و علی دهباشی در مورد وجوه مختلف اسماعیل میرفخرایی سخنرانی‌هایی داشته‌اند که در برنامه «آیین سپاس» پخش می‌شود.

رادیو فرهنگ با همکاری خانه اندیشمندان علوم انسانی مراسم «آیین سپاس» را بامحور این استاد گرامی را برگزار کرده است که جمعه ۴ بهمن ساعت ۱۷ روی موج اف ام ردیف ۱۰۶ مگاهرتز پخش می‌شود.

۲۵۸۲۵۸
کد خبر 1345260

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
2 + 2 =