بلوندی: فیلم‌هایم به جشنواره فجر امسال نرسید

مهر نوشت: عباس بلوندی طراح صحنه و لباس باسابقه و دارنده چند سیمرغ بلورین فجر ضمن اشاره به دلایل دومین دوره غیبتش در جشنواره فجر، اظهار امیدواری کرد در سی و نهمین جشنواره فجر فیلمی داشته باشد.

عباس بلوندی طراح صحنه و لباس با اشاره به اینکه در این دوره از جشنواره فیلم فجر حضور ندارد، گفت: «این دومین سالی است که امکان رقابت در جشنواره فیلم فجر را نداشته‌ام و هیچ کدام از آثاری که امسال در دست تولید داشتیم، برای حضور در سی و هشتمین جشنواره فیلم فجر آماده نشد.»

وی ادامه داد: «در یک سال گذشته فیلم سینمایی «کارو» به کارگردانی احمد مرادپور و «بی‌تار» به کارگردانی جمیل رستمی را در دست داشتم که هیچ کدام از آثار به جشنواره فیلم فجر امسال نرسید، در واقع نزدیک به ۲ سال است که در هر پروژه‌ای کار می‌کنم به موقع برای حضور در جشنواره فیلم فجر آماده نمی‌شود.»

طراح صحنه «یتیم خانه ایران» بیان کرد: «البته امسال ۲ کار دیگر را هم پذیرفتم که متاسفانه این ۲ اثر هم متوقف شد. پیشنهادهای مختلفی نیز داشتم که نتوانستم در آن‌ها حضور داشته باشم.»

وی در بخش دیگری از صحبت‌های خود تاکید کرد: «طولانی شدن زمان تولید، شرایط نامناسب جوی و یا بازنویسی فیلمنامه باعث شد که «کارو» برای حضور در سی و هشتمین جشنواره فیلم فجر آماده نشود. امیدوارم در دوره‌های دیگر در جشنواره فیلم فجر حضور داشته باشم.»

۲۴۱۲۴۵

کد خبر 1345385

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
7 + 8 =