خاطره بازیگر نقش «وارش» از تماس تلفنی با بینندگان سریال

میزان نوشت: بازیگر سریال تلویزیونی «وارش» گفت: به جرات می گویم که نقش وارش یکی از سخت ترین تجربیات من در عرصه بازیگری بود، زیرا پیش از من الهام طهوری جوانی‌های وارش را بازی کرده بود و من باید با در نظر گرفتن تمام مقتضیات بازی وی و کاراکتری که برای وارش به وجود آورده بود آن نقش را ادامه دهم.

نسرین بابایی درباره حضورش در سریال «وارش» گفت: من در فاز دوم سریال تلویزیونی «وارش» به این مجموعه دعوت شدم و قرار بر این شد تا میانسالی شخصیت وارش را بازی کنم، انتخاب من توسط گروه سازنده بیشتر به خاطر بازی‌ام در فیلم ناهید و شباهتم به دوران جوانی این شخصیت در سریال بود. 

وی درباره چگونگی رسیدن به نقش «وارش» اظهار کرد: به جرات می گویم که نقش وارش یکی از سخت ترین تجربیات من در عرصه بازیگری بود، زیرا پیش از من الهام طهوری جوانی‌های وارش را بازی کرده بود و من باید با در نظر گرفتن تمام مقتضیات بازی وی و کاراکتری که برای وارش به وجود آورده بود آن نقش را ادامه دهم.

بازیگر فیلم مغز استخوان دلایل سختی ایفای نقش در سریال «وارش» را اینگونه تشریح کرد: جدا از فیلمنامه بسیار سخت، کارگردان کاربلد و سختگیر و وسواس خودم برای انتخاب نقش، با دنیای الهام طهوری برای خلق نقش وارش روبرو بودم، من در این نقش باید با بازیگر نقش جوانی وارش به یک نتیجه واحد می رسیدم، این نتیجه واحد واحد در تمامی بخش ها همچون لحن، بیان، حرکات لحاظ شده بود و در کنار آن گریم به شدت سنگین وارش کار را برایم سخت تر هم می کرد. 

وی پیرامون نظرات مردمی درباره سریال وارش اذعان کرد: من معمولاً بیننده خوبی برای کارهای خودم نبوده و به شدت سخت گیر هستم، برای این نقش بسیار نگران بودم اما به احمد کاوری کارگردان کار اعتماد کردم و این نقش شکل گرفت، خوشبختانه طبق بازخوردهای مردمی که داشتم گمان می کنم که نقش مورد رضایت مخاطبان قرار گرفته و همین اتفاق برای من کافی است.

بابایی در همین راستا ادامه داد: طی تماس تلفنی که چند روز پیش در صدا و سیما با مردم داشتم بسیاری از مادران زنگ می زدند و می گفتند که به شدت با این نقش ارتباط برقرار کرده اند و انگار خودشان را جای وارش می دیدند، این نظرات بزرگترین هدیه برای من بود و در آن زمان اشک شوق در چشمانم جمع شد و هنوز از شنیدن آنها هیجان زده ام. 

وی درباره آینده کاری خود در عرصه بازیگری خاطرنشان کرد: مطمئنم که بعد از وارش کار برایم بسیار سخت تر خواهد شد، باید با وسواس بیشتری نقش انتخاب کنم، اینطور هم نیست که بخواهم ادا در بیاورم که بازی نمی‌کنم اما قطعا نقشی را قبول می کنم که تلاش من تا ایجای کار را به باد ندهد. 

۲۴۱۲۴۱

برای دسترسی سریع به تازه‌ترین اخبار و تحلیل‌ رویدادهای ایران و جهان اپلیکیشن خبرآنلاین را نصب کنید.
کد خبر 1345614

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
2 + 2 =