۰ نفر
۷ بهمن ۱۳۹۸ - ۱۰:۲۹
حضور ۴ کارگردان در یک سریال!

محمدحسین لطیفی کارگردان سریال «قلب یخی» حالا خودش جلوی دوربین «آقازاده» بازیگری می‌کند.

به گزارش خبرگزاری خبرآنلاین، پس از حضور نیکی کریمی و مسعود فروتن، حالا محمدحسین لطیفی نیز به عنوان بازیگر جلوی دوربین سریال «آقازاده» رفته تا این سریال در جمع عوامل سازنده‌اش شاهد حضور ۴ کارگردان باشد.

«آقازاده» پنجمین همکاری مشترک محمدحسین لطیفی و حامد عنقا و البته دومین تجربه‌شان در شبکه نمایش خانگی یک دهه پس از سریال «قلب یخی» است. البته با این تفاوت که در آن سریال، لطیفی کارگردان بود و اینجا بازیگر!

این دومین تجربه بازیگری لطیفی در سریال‌های حامد عنقاست و او پیش از این و برای اولین بار یکی از نقشهای اصلی سریال «پیکسل» را بازی کرده بود. اولین سریال تعاملی ایران که در آینده‌ای نزدیک منتشر خواهد شد و لطیفی علاوه بر بازیگری به همراه محمود معظمی کارگردانی سریال را هم برعهده داشته‌اند.

لطیفی و عنقا به عنوان کارگردان و نویسنده تجربه‌های تلویزیونی مشترکی از جمله «نردبام آسمان» و «تنهایی لیلا» را داشته‌اند.

امین تارخ، امیر آقایی، مهدی سلطانی، ثریا قاسمی، لعیا زنگنه، جمشید هاشم‌پور، سینا مهراد، دیبا زاهدی، کامبیز دیرباز، سامیه لک، مسعود فروتن، نیکی کریمی، سعید داخ و امین حیایی بازیگران سریال «آقازاده» هستند.

۲۴۱۲۴۱

کد خبر 1346360

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
3 + 14 =