وعده جدید وزیر ورزش؛معرفی سرمربی تیم ملی تا چند روز دیگر

وزیر ورزش و جوانان گفت: 2 تیم فوتبال باشگاهی ایران نشان دادند فوتبال ما فراتر از آسیاست.

به گزارش خبرگزاری خبرآنلاین، مسعود سلطانی‌فر وزیر ورزش و جوانان در حاشیه تجدید میثاق با آرمان‌های امام راحل در جمع خبرنگاران گفت: فرا رسیدن چهلمین و یکمین فجر انقلاب را به همه مردم تبریک می‌گویم. امیدوارم نسل انقلاب بتوانند حافظان خوبی برای ارزش‌های انقلاب و تمامیت ارضی باشند. امروز جامعه ورزشی با آرمان‌های امام راحل و رهنمودهای رهبری تجدید میثاق کرده است.

وی افزود: در شرایطی که دشمنان عرصه را تنگ کرده، ملت نشان دادند مقابل تهدیدات مانند 41 سال گذشته ایستاده‌اند و ان‌شالله در ایام دهه فجر هم حضور خواهند داشت. ما راهپیمایی بزرگ 22 بهمن را داریم که رفراندومی برای ملیت نظام می‌بینیم. جامعه ورزش و جوانان در انتخابات دوم اسفند هم ان‌شالله حضور گسترده خواهند داشت.

سلطانی‌فر ادامه داد: با وجود همه مشکلاتی که دشمن به وجود آورده وحدت و انسجام خوب در کشور وجود دارد و مردم ما از اقشار مختلف آماده هستند تا با ایثارگری از آرمان‌های خودشان دفاع کنند. مطمئن هستم مردم قهرمان ایران همان طور که در 41 سال گذشته‌ توانسته‌اند کارنامه خوب داشته باشند باز هم در میادین حضور خواهند داشت.

وزیر ورزش درباره اینکه مربی تیم ملی هنوز مشخص نشده، عنوان کرد: همکاران در فدراسیون فوتبال مشغول هستند و بررسی های خود را انجام می‌دهند. ظرف چند روز آینده سرمربی مشخص خواهد شد. اجازه دهید گزینه‌ها بررسی شود اعلام می‌کنیم.

سلطانی‌فر درباره اینکه تحریم‌ها در ورزش هم بوده است و ما شاهد مشکلاتی برای میزبانی لیگ قهرمانان آسیا بودیم، عنوان کرد: امروز فشار دشمنان ما متمرکز روی مسائل مالی و نفتی نیست. با استفاده از نیرویی که در منطقه داشته، به صحنه آمده و فشار می‌آورد که در فرهنگ، علمی و ... این فشارها بوده است. تلاش این است با فعال کردن دیپلماسی ورزش و با تعامل با فدراسیون‌های بین‌المللی این فشارها را کم کنیم اما این تهدیدها وجود دارد.

وی ادامه داد: مذاکرات خوبی با توماس باخ داشتیم تا کاروان بتواند در المپیک شرکت کند. تلاشی که برای میزبانی انجام شد با وحدتی که در کشور وجود داشت، مردم خواستند مقابل زیاده‌خواهی‌ها بایستیم. با توافقی که صورت گرفت توانستیم میزبانی‌ها را بدون پیش‌شرط بگیریم و فقط در پلی‌آف خارج از ایران شرکت کردیم که دو تیم فوتبال ما توانستند بدون میزبانی در خارج از کشور با اقتدار پیروز شوند. آنها ثابت کردند فوتبال ایران می‌تواند پایش را فراتر از آسیا بگذارد و سرتر از تیم‌های آسیایی است. این فشارها هست باید با وحدت از حق نظام خودمان دفاع کنیم.

256 251

کد خبر 1346382

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
1 + 12 =