۰ نفر
۷ بهمن ۱۳۹۸ - ۱۲:۰۹
این فیلم از بحران هویت می‌گوید

فیلمبرداری پروژه سینمایی «ما که هستیم؟» به کارگردانی و تهیه کنندگی ابوالحسن کیوان که با محوریت بحران هویت در حال تولید است، از به نیمه رسید.

به گزارش خبرگزاری خبرآنلاین، فیلم سینمایی ما که هستیم، سومین اثر سینمایی ابوالحسن کیوان، از اواسط مهرماه در تهران (اطراف دماوند) و نیز شیراز (تخت جمشید و حافظیه) مقابل دوربین رفته است. براساس برنامه‌ریزی‌های انجام گرفته فیلمبرداری تا اواخر بهمن ماه به طول می‌انجامد.

ما که هستیم؟ به طرح یکی از مسائل مهمی که ما امروز با آن روبرو هستیم می‌پردازد؛  بحران هویتی که در درون ‌مان جریان دارد. ما که هستیم؟ سوالی که بهرام، شخصیت اصلی داستان، از خودش می‌پرسد. من کی هستم؟ و می‌تواند سوال هر فرد دیگری در جامعه باشد. و پشت این سوال، سوال دیگری برایش پیش می آید که «ما که می توانستیم باشیم؟»

در خلاصه داستان فیلم آمده است: بهرام، فرصت زندگی با دختر مورد علاقه‌اش را از دست می‌دهد، چون او مهاجرت می‌کند. بعد پی می‌برد پدر و مادرش آنهایی نیستند که او را بزرگ کرده‌اند. زندگی او از این به بعد دستخوش چالشی عمیق می‌شود و عشق و هویتش را از دست رفته می‌بیند. این مسائل درون او را به هم می‌ریزد و منجر به پرسش‌هایی می‌شود که آزارش می‌دهند. بهرام یک شخصیت پرسشگر دارد. او می خواهد بداند و پاسخی در خور و نه سطحی برای آنچه که از او دزدیده شده، بیابد...

ابوالحسن کیوان، کارگردان این فیلم؛ نقاش، مجسمه‌ساز، معمار و فیلمساز ایرانی است که سال ۱۳۵۸ از دانشگاه «هنر» در تهران فارغ التحصیل شد و بعد از مهاجرت به استرالیا، در دانشگاه «تیف کالج» به تحصیلات خود ادامه داد.

گروه بازیگران این فیلم را افشین نخعی، محمدرضا برزگر ، مهدی‌خان احمدی، رایا نصیری، نینا برزگر، الهه پور رستمی، معصومه دشتی، شیما الله ‌بیگی، آزاد پاسایی نژاد، مهدی ضیغمی مقدم، منصور زارع، معصومه زاهدی، هانی نیکو پیام و هنرمند خردسال، تلما رفعت خواه تشکیل می‌دهند.

۲۴۱۲۴۱
کد خبر 1346422

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
7 + 2 =