صرفه جویی و تکمیل پروژه های نیمه تمام

صالحی تاکیدکرد: برنامه راهبردی شوراهای اسلامی شهرها و شهرداران در سال۹۹ قانون مداری، صرفه جویی در هزینه ها و تکمیل پروژه های نیمه تمام باشد.

به گزارش خبرگزاری خبرآنلاین از قزوین؛ صالحی مدیرکل دفتر امور شهری و شوراها در جلسه با اعضای شورای اسلامی و کارکنان شهرداری محمودآباد نمونه اظهارکرد: برنامه شوراهای اسلامی شهر و شهرداران استان در سال 99 قانون مداری، صرفه جویی هزینه ها در تمامی حوزه ها و تکمیل پروژه های نیمه تمام خصوصا در حوزه عمرانی، پرداخت حقوق و مزایای کارکنان و افزایش فعالیت های اجتماعی و فرهنگی باشد.
صالحی ضمن تاکید بر لزوم نظارت بر عملکرد مدیران و مسئولان حوزه مدیریت شهری افزود: در موضوع نظارت بر عملکرد گام اول خود نظارتی بوده و گام بعدی اصلاح رویه ها و فرآیندهای نادرست در حوزه های مختلف است.
 وی ادامه داد: همچنین در اجرای پروژه ها در زمینه های مختلف نظیر عمرانی، فرهنگی و... حتما باید پشتوانه کار کارشناسی، قانونی و عقلانی وجود داشته باشد.
مدیرکل دفتر امور شهری و شوراها در پایان افزود: با توجه به نزدیکی انتخابات مجلس شورای اسلامی باید جهت پرشور برگزار شدن انتخابات و ایجاد بسترهای لازم کمک کنیم ولی مجموعه مدیران شهری نباید به هیچ وجه در حمایت یا برعلیه کاندیدای خاصی از شهرداری هزینه کنند و در این زمینه هیچ قصوری پذیرفتنی نیست. 
صالحی درپایان ضمن بازدید از پروژه های عمرانی شهر؛ قول مساعد برای پیگیری و رفع مشکلات شهر داد.

۴۶

کد خبر 1346833

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
5 + 10 =