۰ نفر
۹ بهمن ۱۳۹۸ - ۰۷:۴۵
استقلال با فرهاد دوباره بلند شد

استقلال با برتری 5-0 مقابل الریان به مرحله گروهی لیگ قهرمانان صعود کرد.

به گزارش خبرگزاری خبرآنلاین؛ استقلال با یک بازی دیدنی و پرگل موفق شد الریان را در خانه شکست دهد و راهی مرحله گروهی لیگ قهرمانان شود. استقلال که با حواشی زیادی پا به این میدان گداشته بود موفق 5 گل به حریف نامدارش بزند و برای رقبایش خط و نشان بکشد. استقلال پس از جدایی استراماچونی روزهای سختی را پشت سر گداشت و آبی ها حتی در فاصله کمتر از 5 روز توانستند دو بازی خارج از خانه را با پیروزی به پایان برسانند. 

استقلال در این دو بازی با فرهاد مجیدی نشان داد یکی از تیم های خوب آسیا ست و آنها می توانند در این فصل با خط حمله آتشینی که دارند برای رقبا خطرناک باشند. زوج دیاباته و قائدی با 16 گلی که در لیگ برتر زدند حالا با 4 گل در آسیا، کیفیت خود را ره رخ کشیدند. حال استقلال با اتفاقاتی که برای سلب میزبانی برایش رقم خورده بود، توانست حقش را بگیرد و به راحتی به مرحله گروهی لیگ قهرمانان آسیا صعود کند و به همراه شهرخودرو، سپاهان و پرسپولیس، سهمیه ایران را به 4 برسانند. 

از طرفی دیگر فرهاد مجیدی نشان داد نسخه خوان خوبی است و نسخه استراماچونی را به خوبی پیاده کرد و استقلال متحول شده را دوباره سرپا کند. استقلال پس از جدایی استراماچونی نتوانست نتایج خوبش در لیگ را تکرار کند و آنها صدر را از دست دادند و فاصله شان با پرسپولیس به 8 امتیاز رسید اما حالا هواداران این تیم به نیم فصل دوم امیدوار هستند و دوباره می توانند به رویای قهرمانی با مجیدی فکر کنند. 

256 43

کد خبر 1346957

برچسب‌ها