واکنش وکیل تراکتور به جریمه سنگین پرونده کنستانت

تسنیم نوشت: مصطفی کاراندیش معاون حقوقی باشگاه تراکتور نسبت به اعلام حکم رأی کوین کنستانت علیه این باشگاه واکنش نشان داد.

مصطفی کاراندیش درباره اعلام رأی پرونده کنستانت علیه باشگاه تراکتور و حکم 800 هزار یورویی این بازیکن علیه این باشگاه اظهار داشت: این پرونده از پرونده‌هایی است که زمان آن برای قبل از آمدن بنده است. پرونده کنستانت توسط وکلای خارجی هم پیگیری شده است. مسئولیت این پرونده با ما نیست و ما هم الان متوجه شدیم این حکم صادر شده است.

وی افزود: مطابق اطلاع باشگاه قطعاً درخواست اصل رأی را از فیفا خواهیم کرد و اگر بتوانیم به آن اعتراض و رأی را تغییر دهیم،‌ این کار را انجام خواهیم داد.

معاون حقوقی باشگاه تراکتور درباره مهلت دو هفته‌ای این باشگاه برای پرداخت مبلغ قرارداد کنستانت،‌ بیان کرد: در صورتی که اصل حکم را بخواهیم طبیعتاً زمان بیشتری به ما داده خواهد شد.

«آیا حکم از سوی فیفا به باشگاه تراکتور اعلام شده است یا خیر؟»، کاراندیش در پاسخ به این پرسش تصریح کرد: خیر این حکم به باشگاه ابلاغ نشده است، چون در پرونده‌هایی که در فیفا مطرح می‌شود، وکیل باشگاه ایمیل خودش را برای دریافت احکام اعلام می‌کند و به همین دلیل هنوز به باشگاه چیزی اعلام نشده است، اما ما پیگیر آن هستیم.

وی در مورد جزئیات دیگر این پرونده بیان کرد: هنوز از جزئیات پرونده مطلع نیستیم و باید اصل رأی برای ما ارسال شود و بعد اظهارنظر کنیم.

255 41

برای دسترسی سریع به تازه‌ترین اخبار و تحلیل‌ رویدادهای ایران و جهان اپلیکیشن خبرآنلاین را نصب کنید.
کد خبر 1347489

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
5 + 3 =