میرسلیم: خدا را شکر ۹۰ نماینده مجلس فعلی ردصلاحیت شدند/سفیر سوئد گفته باید سپهبد سلیمانی را برای دریافت صلح نوبل پیشنهاد می دادید

فارس نوشت:عضو مجمع تشخیص مصلحت نظام با بیان اینکه تورم، بیکاری و اشتغال به دلیل بی‌عرضگی‌ها و سوء مدیریت است، گفت: ما چه کم داریم؟ یک مجری باعرضه باید باشد تا جلوی این زالوصفت‌ها را بگیرد.

سیدمصطفی میرسلیم عضو مجمع تشخیص مصلحت نظام در جمع نمازگزاران مسجد امام حسن (ع) قیامدشت، با اشاره به تحریم پیامبر اکرم (ص) و یاران ایشان در شعب ابیطالب اظهار داشت: اینهایی که امروز تحریم می‌کنند از کافران و مشرکان یاد گرفتند و شاگردان آنها هستند. پیغمبر و مسلمانان را در شعب ابیطالب مورد تحریم قرار دادند و حتی نمی‌گذاشتند یک تکه نان به آنها برسد.

وی با تاکید بر اینکه تحریم امروز ایران عزیز توسط آمریکایی‌ها چیز نو و جدیدی نیست، افزود: پیامبر اکرم (ص) در صدر اسلام هیچگاه در مقابل این فشارها تسلیم نشدند و تن به مذاکره ندادند، چون ایمان داشتند و می‌دانستند باید رسالت خود را درست انجام دهند. بنابراین باید مقاومت کرد.

عضو مجمع تشخیص مصلحت نظام بر این باور است که در شرایط سخت تحریمی ایران توسط دشمن باید سعی کنیم مثل یاران پیامبر در شعب ابیطالب رفتار کنیم؛ یعنی همدردی و ایثار کنیم.

میرسلیم با تاکید بر اینکه اگر الطاف الهی در طول این ۴۰ سال از انقلاب اسلامی ایران نبود در مقابل سختی‌ها و فشارها تاب نمی‌آوردیم، گفت: تا زمانی که خلوص در بین مردم وجورد دارد، جمهوری اسلامی در برابر فشار و سختی دشمنان کم نخواهد آورد و نیاز به دریوزگی با بیگانگان نیست.

وی در ادامه به اشکال مختلف نفاق و چهره‌ منافقین اشاره و خاطرنشان کرد: در صدر اسلام افرادی بودند که به ظاهر می‌گفتند با پیامبر هستند، اما در هر جنگی که صورت می‌گرفت، می‌رفتند و با دشمنان سازش می‌کردند.

عضو هیأت نظارت مجمع تشخیص مصلحت نظام با اشاره به ترور سردار شهید سلیمانی و اعتراف صریح دونالد ترامپ در ترور ایشان اظهار کرد: در این شرایط، به سفیر سوئد پیشنهاد کرده‌اند که جایزه صلح نوبل به یکی از ایرانی‌هایی که جزو گروه اصلاح‌طلبان نیز هست، داده شود و سفیر سوئد هم گفته که اصلا جایزه دست ما نیست و دوم اینکه این فرد کاره‌ای نیست. به نظر ما کسی که باید پیشنهاد می‌دادید، سپهبد سلیمانی بود.

میرسلیم گفت: قطعا شهید سردار سپهبد سلیمانی به بشریت خدمت و به دنیا کمک کرد، اما اینکه چرا عده‌ای با چهره نفاق به دنبال مسائل دیگر هستند، جای تعجب دارد.

میرسلیم افزود: ذات آمریکا با جمهوری اسلامی ایران و انقلاب سازگار نیست و نمی‌توانند ببیند ملت ایران سرپای خود ایستاده و مقاومت می‌کند. سوریه و عراق و موشک بهانه است. آنها می‌خواهند ظلم خودشان بر قرار باشد، اما ما را ذلیل می‌خواهند.

وی با طرح این پرسش که از آمریکا و اروپا چه خیری نصیب ایران شده است، خاطرنشان کرد: دشمنان ۴۱ سال است که ما را رنج و عذاب داده‌اند و انواع دشمنی و توطئه‌های این‌ها را دیده‌ایم. این‌ها انواع و اقسام روش‌ها را برای تضعیف ما بکار گرفته‌اند. کدام ایرانی با وجدان، شرف و حیثیت می‌تواند بپذیرد که خیری از سوی این‌ها نصیب ما شود؟

عضو مجمع تشخیص مصلحت نظام افزود: ما تا آن روزی که بنده خالص خدا باشیم، جای هیچ گونه نگرانی وجود ندارد. مطمئن باشید که مشکلات دقیقا از جایی شروع می‌شود که ملت ما خدا را فراموش کند.

میرسلیم با بیان اینکه تورم، بیکاری و اشتغال به دلیل بی‌عرضگی‌ها و سوء مدیریت است، گفت: ما چه کم داریم؟ یک مجری باعرضه باید باشد تا جلوی این زالوصفت‌ها را بگیرد.

وی با تاکید بر اینکه یکی از علائم نفاق، دروغ است، گفت: برخی‌ها آنچنان زیبا حرف می‌زنند که انسان به شگفتی می‌افتد و کلام او انسان را به تعجب می‌اندازد، اما رفتارشان ضددین است. دروغگویی، بدقولی و خیانت در امانت از چهره‌های نفاق است.

عضو مجمع تشخیص مصلحت نظام خطاب به نمازگزاران تاکید کرد: شما مردم، اداره کشور را به عنوان امانت به دست نمایندگان داده‌اید اما آنها کارهای دیگری می‌کنند. خدا را شکر شورای نگهبان ۹۰ نفر آنها را رد صلاحیت کرد؛ این‌ها باید از حق مردم دفاع کنند. آن امانتی که مردم به شما سپردند را چکار کردید.

۲۷۲۷

کد خبر 1347511

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
5 + 9 =

نظرات

 • نظرات منتشر شده: 20
 • نظرات در صف انتشار: 1
 • نظرات غیرقابل انتشار: 0
 • IR ۲۳:۲۸ - ۱۳۹۸/۱۱/۱۰
  0
  بالاخره یکی پیدا شد حرف دل مردم را بزند
 • IR ۲۳:۳۱ - ۱۳۹۸/۱۱/۱۰
  0
  آقای میرسلیم خوشحالی که جا برای تو باز شده
 • IR ۲۳:۳۲ - ۱۳۹۸/۱۱/۱۰
  0
  ۹۰ نفر باید محاکمه وبه اشدمجازات تادرس عبرت شود.
 • IR ۲۳:۳۶ - ۱۳۹۸/۱۱/۱۰
  0
  عجب حرفی زده ها
 • US ۲۳:۵۷ - ۱۳۹۸/۱۱/۱۰
  0
  باعث شرم است این موضوع
 • IR ۰۰:۰۲ - ۱۳۹۸/۱۱/۱۱
  0
  جالبه اینها بجای اینکه به این سوالات در برابر مردم پاسخ دهند خودشان شدن طلبکار و از مردم میپرسن!!! اینم از عجایب روزگاره!
 • دلواپس IR ۰۰:۰۴ - ۱۳۹۸/۱۱/۱۱
  0
  جالبه اینها بجای اینکه به این سوالات در برابر مردم پاسخ دهند خودشان شدن طلبکار و از مردم میپرسن!!! اینم از عجایب روزگاره!
 • احمدیان IR ۰۰:۰۹ - ۱۳۹۸/۱۱/۱۱
  0
  در حرف زدن استادید
 • ..‌ IR ۰۰:۳۸ - ۱۳۹۸/۱۱/۱۱
  0
  بخاطر اینکه ناصری نژاد نماینده شادگان رد صلاحیت شد ما با تمام توان در انتخابات شرکت خواهیم کرد
 • IR ۰۱:۱۱ - ۱۳۹۸/۱۱/۱۱
  0
  به امید انتخاب درست در ۱۴۰۰
 • رضا AU ۰۱:۱۳ - ۱۳۹۸/۱۱/۱۱
  0
  اینهایی که امروز تحریم می‌کنند از کافران و مشرکان یاد گرفتند و شاگردان آنها هستند. پیغمبر و مسلمانان را در شعب ابیطالب مورد تحریم قرار دادند و حتی نمی‌گذاشتند یک تکه نان به آنها برسد.
 • من IR ۰۱:۳۷ - ۱۳۹۸/۱۱/۱۱
  0
  عجب
 • ۰۱:۴۱ - ۱۳۹۸/۱۱/۱۱
  0
  آقای میرسلیم خداراشکر که ۹۰ نفر نیست ولی کاش امثال‌ شما که امتحانتونم پس داد ید دوباره کاندید نمی شدید و راه برای جوانان باز میکردید و ریش سفیدی براشون. هشتک از خودت بگو چه کردی را راه بیندازید
 • IR ۰۳:۱۶ - ۱۳۹۸/۱۱/۱۱
  0
  اقای میرسلیم این رفتار درستی از طرف یک سیاستمدار نیست
 • IR ۰۳:۴۴ - ۱۳۹۸/۱۱/۱۱
  0
  خدا را شكر كه با تو واحد درسي نداشتم.
 • IR ۰۹:۲۵ - ۱۳۹۸/۱۱/۱۱
  0
  واقعاً مصلحت نظام و مملکت رو چنین کسانی دارند تشخیص می‌دهند؟
 • IR ۰۹:۴۲ - ۱۳۹۸/۱۱/۱۱
  0
  عضو هیأت نظارت مجمع تشخیص مصلحت نظام با اشاره به ترور سردار شهید سلیمانی و اعتراف صریح دونالد ترامپ در ترور ایشان اظهار کرد: در این شرایط، به سفیر سوئد پیشنهاد کرده‌اند که جایزه صلح نوبل به یکی از ایرانی‌هایی که جزو گروه اصلاح‌طلبان نیز هست، داده شود و سفیر سوئد هم گفته که اصلا جایزه دست ما نیست و دوم اینکه این فرد کاره‌ای نیست. به نظر ما کسی که باید پیشنهاد می‌دادید، سپهبد سلیمانی بود.
 • ریما IR ۱۰:۱۱ - ۱۳۹۸/۱۱/۱۱
  0
  ادمی که خودشو درحد ریس جمهور میدیده چطوری یهو میشه کاندیدای مجلس
 • RO ۲۱:۳۱ - ۱۳۹۸/۱۱/۱۱
  0
  مگه خودت موقعی که مدیر بودی چکار کردی
 • پوئا پوینده US ۲۳:۱۰ - ۱۳۹۸/۱۱/۱۱
  0
  اقای میرسیلم شماوزیرارشادبودی ومشاغل مهمی هم متصدی بودید بیلان شماچیه کنارگود ...........ورجز خوانی ...... این هازیبنده شما نیست