تغییر تاریخ اعزام به خدمت مشمولان اعزامی اسفندماه

خبرگزاری صدا و سیما نوشت: رئیس سازمان وظیفه عمومی نیروی انتظامی گفت: با توجه به همزمانی تاریخ اعزام به خدمت مشمولان اعزامی اسفند امسال با انتخابات نمایندگان مجلس شورای اسلامی، تاریخ اعزام این دسته از مشمولان از یکم به چهارم اسفند تغییر کرده است.

سردار تقی مهری با اشاره به فرمایش‌های فرمانده معظم کل قوا در مورد اهمیت مقوله انتخابات مجلس شورای اسلامی که فرمودند " انتخابات می‌تواند عرصه ظهور و بروز وحدت، عقلانیت و شعور ملی باشد"، اظهار کرد: انتخابات حقیقت عظیمی است که حضور مردم را در صحنه نشان می‌دهد و یکی از عرصه‌های نمایش همبستگی است که آحاد مردم با حضور پرشور خود می‌توانند لایق‌ترین افراد را به عنوان نماینده خود در عرصه‌های تصمیم گیری کشور انتخاب کنند.
وی افزود: با توجه به همزمانی تاریخ اعزام به خدمت مشمولان در اسفند ماه سال جاری با یازدهمین دوره انتخابات نمایندگان مجلس شورای اسلامی، سازمان وظیفه عمومی ناجا به منظور حضور پرشور جوانان در انتخابات، تاریخ اعزام به خدمت این دسته از مشمولان را از یکم به چهارم اسفند تغییر داده است.
رئیس سازمان وظیفه عمومی ناجا بیان کرد: مشمولان فارغ التحصیل مدارک تحصیلی لیسانس و بالاتر که دارای برگ آماده به خدمت به تاریخ اسفند ماه سال جاری هستند، می‌بایست روز یکشنبه چهارم اسفند، در محل و ساعتی که در برگ معرفی نامه مشمولان به مراکز آموزش نیروهای مسلح تعیین شده است، حضور یابند.
وی خاطرنشان کرد: متقاضیان در صورت نیاز به اطلاعات بیشتر می‌توانند به پایگاه اطلاع رسانی سازمان به نشانی www.vazifeh.police.ir، سامانه تلفن گویا به شماره ۰۹۶۴۸۰ یا کانال سازمان درپیام رسان سروش به نشانی sarbazvazifeh@ از آخرین اخبار مربوطه مطلع شوند.

۲۳۵۲۱۲
کد خبر 1347568

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
1 + 10 =