واکنش سخنگوی کاخ کرملین به شیوع ویروس کرونا : اقدامات ویژه‌ای انجام دادیم

فارس نوشت: سخنگوی کاخ کرملین درباره احتمال سرایت نوع جدید ویروس کرونا به روسیه گفت که «احتمال پخش شدن این ویروس در روسیه وجود دارد.

«دیمیتری پسکوف» سخنگوی ریاست‌جمهوری روسیه امروز (جمعه) در واکنش به طرح آمریکایی-صهیونیستی موسوم به «معامله قرن» گفت مسکو به تحلیل و مطالعه این طرح ادامه می‌دهد اما زمان‌بر خواهد بود.

روز گذشته بود که «بنیامین نتانیاهو» نخست‌وزیر رژیم صهیونیستی از واشنگتن به مسکو رفت تا ابعاد طرح معامله قرن را برای «ولادیمیر پوتین» رئیس‌جمهور روسیه تشریح کرده و او را برای پذیرش آن قانع کند. (جزئیات بیشتر)

به نوشته خبرگزاری «اینترفکس» پسکوف درباره موضوع سوریه نیز توضیح داد: «روسیه به‌طور کامل به تعهداتش در موضوع ادلب عمل می‌کند. مسکو عمیقا نگران تداوم حملات تروریست‌ها در ادلب است».

سخنگوی کاخ کرملین با ابراز نگرانی از حملات تروریست‌ها در ادلب، گفت مطالعه و تحلیل معامله قرن توسط مسکو زمان‌بر خواهد بود. 

وی درباره احتمال سرایت نوع جدید ویروس کرونا به روسیه نیز اظهار داشت: «احتمال پخش شدن این ویروس در روسیه وجود دارد که به همین دلیل دولت اقدامات ویژه‌ای را انجام داد».

سخنگوی کرملین همچنین خبر داد که احتمال تغییر در زمان‌بندی مجمع اقتصادی سوچی به دلیل افزایش واگیری و شیوع ویروس جدید کرونا در کشورهای خارجی وجود دارد.

312 23

کد خبر 1347651

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
7 + 2 =