افتتاح ۱۰ طرح عمرانی برق رسانی در  شهرستان سمنان

درآئین افتتاح همزمان پروژه های عمرانی شهرستان سمنان در نخستین روز دهه فجر ، از ۱۰ طرح برق رسانی این شهرستان بهره برداری به عمل آمد.

به گزارش خبرگزاری خبرآنلاین از سمنان ، ۱۰ طرح برق‌رسانی در شهرستان سمنان ظهر امروز در آیین افتتاح هم‌زمان پروژه‌های عمرانی شهرستان و در نخستین روز دهه فجر بهره‌برداری شد. 

برای افتتاح و بهره‌برداری از ۱۰ طرح عمرانی برق‌رسانی این شهرستان در چهل و یکمین بهار انقلاب، ۸۹ میلیارد و ۵۰ میلیون ریال اعتبار صرف شده است.

طرح بهینه‌سازی ۲۰ هزار و ۳۵۰ متر شبکه و اصلاح ۵۰ ایستگاه هویی توزیع برق به مبلغ ۳۶ میلیارد ریال، طرح تبدیل سرچراغ‌های روشنایی معابر موجود به پربازده با هزینه دو میلیارد و ۱۰۰ میلیون ریال و طرح بهسازی یک هزار و ۵۰۰ عدد تابلوهای دیماندی و انشعاب آمپری با اعتبار ۱۱ میلیارد و ۳۷۰ میلیون ریال، طرح‌هایی است که در شهرستان سمنان به بهره‌برداری رسید.

همچنین چهار طرح احداث هشت هزار و ۷۰۰ متر شبکه‌های توزیع برق به مبلغ ۱۸ میلیارد و ۵۳۰ میلیون ریال، دو طرح توسعه ۶ هزار متر شبکه روشنایی معابر در سطح شهرستان با اعتبار ۱۰ میلیارد و ۸۵۰ میلیون ریال و طرح نصب ۱۴ ایستگاه هوایی توزیع برق با مجموع ظرفیت دو هزار و ۹۳۰ کیلوولت آمپر با هزینه ۱۰ میلیارد و ۲۰۰ میلیون ریال، از دیگر طرح‌های افتتاح‌شده محسوب می‌شود.

این مراسم با حضور استاندار سمنان، معاونان استاندار، فرماندار شهرستان و جمعی از مسؤولان استان برگزار شد.

46

کد خبر 1347993

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
2 + 13 =