وحشت در پرواز ذوبی‌ها؛ ماسک‌های اکسیژن باز شد!

ورزش سه نوشت: طبق اخبار رسیده پرواز ذوبی‌ها از تبریز به اصفهان با ترس و وحشت بازیکنان، کارد فنی و دیگر مسافران به همراه بوده و اتفاقاتی را هم به همراه داشته است.

روز گذشته ذوبی‌های اصفهان در تبریز به مصاف تراکتور رفتند که در نهایت شاگردان ساکت الهامی با نتیجه 2-1 بازی را به نفع خود به پایان بردند.

اما کاروان ذوب‌آهن شب گذشته در تبریز ماند تا امروز با پرواز مستقیمی به اصفهان بازگردد. پروازی که شاهد اتفاقاتی بود و وحشت همگان را به همراه داشت. گویا در این پرواز به علت جو و هوای نامساعد هواپیما با تکان زیادی همراه شده است.

علی‌رغم اینکه کاپیتان پرواز در حین مسیر اعلام کرده که باد شدید باعث می‌شود تا هواپیما تکان داشته باشد اما بالا و پایین شدن‌های هواپیما وحشت زیادی را در بین افراد به وجود آورده است.

در نهایت نیز هنگام فرود هواپیما بر روی باند فرودگاه اصفهان، تعادل این وسیله حفظ نشده و در همان لحظه ماسک‌ها اکسیژن برای سرنشینان باز شده است. مسئله‌ای که وحشت را دو چندان کرده و مسافران را در شوک فرو برده است. بازیکنان و کادر فنی ذوب‌آهن نیز از این قائده مستثنی نبودند و در نهایت این پرواز با خیر و خوشی به اتمام رسید.

43 43

کد خبر 1348016

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
3 + 14 =