رئیس شورای شهر یزد: معیار های چند گانه ما را به جایی نمی رساند

ایمنا نوشت: رئیس شورای شهر یزد با بیان اینکه معیار های چند گانه ما را به سر منزل مقصود نمی رساند، گفت: شورای شهر یزد در دوره پنجم نگاهی همه جانبه به همه مسائل داشته و در این دوره صدای بلند افرادی بودیم که صدایشان هیچگاه شنیده نشده است.

غلامعلی سفید در دویست و سیزدهمین جلسه شورای اسلامی شهر یزد با محکوم کردن طرح ترامپ درخصوص معامله قرن، اظهار کرد: طرح مطرح شده توسط رئیس جمهور امریکا که توسط برخی دولت های عربی تایید می شود یک جولان و خس و خاشاک است و قطعا فروکش خواهد کرد و مایه شرمساری برای آنان خواهد بود.
وی با بیان اینکه فرزندان خمینی کبیر در ایران و سراسر جهان در خصوص این مسئله سکوت نخواهند کرد، افزود: قطعا پایان این ماجرا به نفع فلسطینی ها رقم خواهد خورد.
رئیس شورای اسلامی شهر یزد با گرامیداشت دهه مبارک فجر با بیان اینکه امروز سالروز ورود با صلابت امام به ایران است، تاکید کرد: روحیه معنوی و وحدت و رهبری مورد قبول همه جامعه باعث شد مردم با دست خالی قیام خود را به ثمر برسانند.
وی با بیان اینکه در حال حاضر وحدت مهم ترین عنصر مورد نیاز کشور است، گفت: هر صدایی که اصرار به شکستن این وحدت داشته باشد و بخواهد عده ای را از قطار انقلاب پیاده کند، صدای مقدسی نیست.
سفید با بیان اینکه هجمه های همه جانبه ای به شهرداری و شورای شهر را شاهد هستیم، افزود: اگر این هجمه ها به حق بود، استقبال می کردیم و آنها را اصلاح  می کردیم اما انصافا اینگونه نیست.
رئیس شورای اسلامی شهر یزد به برگزاری جشنواره بین المللی نمایش عروسکی در شهر یزد اشاره و عنوان کرد: اینگونه رویداد ها در همه شهرهای کشور برگزار می شود، اما وقتی صحبت از برگزاری اینگونه رویداد در شهر یزدمی شود، عده ای شروع به مخالفت و جوسازی می کنند.
وی با بیان اینکه امیدواریم تا این هجمه ها از تلاش شورای شهر برای خدمت به شهروندان نکاهد، تصریح کرد: مردم رای داده اند و شورای شهر تشکیل شده و موضوعی را مصوب کرده است و مراحل قانونی خود را طی خواهد کرد، اما عده ای با انجام مصاحبه های تصویری و رادیویی و پخش در شبکه های اجتماعی در حال زیر سوال بردن برنامه های شورا هستند.
سفید با بیان اینکه کودکان یزدی با کودکان شهرهای دیگر چه تفاوتی دارند؟ بیان کرد: اگر با صرف منابع مالی برای این موضوع مخالف هستید چرا برای مغایرت ها ندا بر نیاوردید اما، اگر کار را غیر مذهبی می دانید، چرا صداو سیما این کارها را انجام می دهد؟
وی با بیان اینکه معیار های چند گانه ما را به جایی نمی رساند، افزود: شورای شهر یزد در دوره پنجم نگاهی همه جانبه به همه مسائل داشته است و ما در این دوره صدای بلند افرادی بودیم که صدایشان هیچگاه شنیده نشده است.
رئیس شورای اسلامی شهر یزد با بیان اینکه شورای پنجم همواره برای مشکلات اجتماعی فکر کرده است، گفت: همواره ریزبین بوده ایم و این نکته حائز اهمیتی است که در تاریخ ثبت خواهد شد. 
وی با بیان اینکه آیا واقعا این شورا شایسته مذمت است؟ افزود: ما همه اقشار جامعه را در تصمیم گیری های خود لحاظ کرده ایم و حالا قرار است به کودکان توجهی داشته باشیم که امیدواریم این کار بدون انجام کار حرام صورت پذیرد.

46

کد خبر 1348147

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
2 + 14 =