میزبانی بین المللی از وزنه‌برداری به همین سادگی نیست/با "2 تا" عکس نمی‌توان حرفه‌ای شد

مسابقات بین المللی جام فجر در حالی از امروز آغاز شده است که مسئولان مربوطه تمام تلاش خودشان را کرده اند تا طوری وانمود کنند که این مسابقات در بالاترین سطح حرفه ای میزبانی می شود!

به گزارش خبرگزاری خبرآنلاین؛نکته ای که در این زمینه وجود دارد و کسی هم منکر آن نمی شود تلاش ایران و فدراسیون برای میزبانی هر چه شایسته تر از این رقابت ها است اما ظاهرا مسئولان استانی در رشت فقط یک چیزهایی از میزبانی شنیده اند.به عکس های منتشر شده نگاه کنید و آن را با خیلی از عکس های دیگر در مسابقات مختلف قیاس کنید.سوال اینجاست که آیا با گرفتن 2 تا عکس می توان گفت میزبانی حرفه ای هستیم؟صد البته این طور نیست و چرا که همین عکس ها هم ظاهرا با موبایل گرفته شده و هیچ قائده ای از لحاظ حرفه ای در آن رعایت نشده است.

عکس اول را ببینید.چرا باید از گوشه پرچم،از زاویه ای بسته که سالن نمایان نباشد عکس گرفت؟سالن ایرادی دارد یا مشکلی بوده که از این زاویه بد عکس ها منتشر شده است؟

سری به سایت های مختلف دنیا بزنید و عکس های منتشر شده از میزبانی شهرها و کشورهای مختلف را ببینید.کدام شان شبیه این عکس هاست؟

در عکس دوم و یک کج سلیقی دیگر.عکاس تمام تلاش خودش را کرده تا نمایی از بیرون سالن را به نمایش بگذارد اما آیا نمی توانسته آن خودرو پژو یا آقایی که در کادر ایستاده را حذف کند؟

عکسی از بنرهای نصب شده روی در و دیوار چطور؟همچنان اشتباه روی این بنرها باقیمانده است و بعید است دیگر هم تغییر کند.چرا که مسابقات از امروز آغاز شده و دیگر زمانی برای جبران اشتباهات باقی نمانده است.

نشانه های حرفه ای شدن شاید رعایت همین نکات کوچک باشد تا در نهایت اشتباه بزرگی را منجر نشود.آقایان با گرفتن 2 تا عکس می شود میزبانی کرد اما نمی توان حرفه ای شد.

251 251

کد خبر 1348417

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
5 + 6 =