محمدزاده: جذب سرمایه گذار موجب آبادتر شدن تبریز می شود

عضو شورای شهر تبریز با قدردانی از اقدامات شهردار در خصوص جذب سرمایه گذار، گفت: جذب سرمایه گذار می تواند موجب آبادتر شدن بیش از پیش شهر شود.

به گزارش خبرآنلاین از آذربایجان شرقی به نقل از روابط عمومی شهرداری تبریز، محرم محمدزاده امروز در یکصد و شصت و چهارمین جلسه شورای اسلامی شهر تبریز، اظهار کرد: شهردار تبریز اخیرا با چند سرمایه گذار غیرتبریزی مذاکره کرده تا در شهر ما سرمایه گذاری کنند که در صورت رخ دادن این اتفاق، شاهد آبادتر شدن شهر خواهیم بود.

او ادامه داد: متاسفانه سرمایه گذاران تبریزی از این شهر رفته اند و در شهرهای دیگر سرمایه گذاری های عظیم انجام داده اند. مذاکره با چند سرمایه گذار جهت جذب سرمایه به تبریز از جمله اقدامات خوب دکتر ایرج شهین باهر است که جا دارد از او قدردانی کنم.

این عضو شورای شهر تبریز در ادامه با تاکید بر اینکه تبریز باید همچنان شهر بدون گدا بماند، گفت: تبریز به شهر بی گدا معروف است اما متاسفانه یک سری افراد از شهرهای دیگر برای تکدی گری به تبریز می آیند که باید جلوی آنها گرفته شود.

او با انتقاد از معماری و طراحی نماهای ساختمانی شهر تبریز، یادآور شد: در اغلب نقاط شهر، ساختمان ها معماری رومی دارند که این موجب شده تا ساختمان های ما از معماری اسلامی دور شود. برای مثال برای یک ساختمان، ۳۰  تن سنگ بکار می رود که با وقوع یک زلزله و ریزش آن، حجم سنگ ها فرصت کمک رسانی را سلب خواهد کرد.

محمدزاده همچنین به ضرورت استقرار یک پایگاه اورژانس در وادی رحمت، عنوان کرد: اخیرا یک کارگر وادی رحمت حین انجام کار در این محل فوت شد و با توجه به اینکه مراجعه کنندگان به وادی رحمت از لحاظ روحی دچار آلام هستند، واجب است تا در این محل یک پایگاه اورژانس وجود داشته باشد.

46

کد خبر 1348464

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
1 + 14 =