۲ نفر
۱۴ بهمن ۱۳۹۸ - ۲۰:۰۰
علامت سؤال در خط دفاعی استقلال

خبر ورزشی نوشت: بزرگ‌ترین نگرانی مجیدی در استقلال خط دفاعی است، اما حالا باید دید انتخاب نهایی کادر فنی استقلال برای دربی چگونه است.

خیلی بعید به نظر می‌رسد عارف غلامی و سیاوش یزدانی به شهرآورد برسند. خود مجیدی هم گفته بود آن‌ها نمی‌رسند (البته فرهاد گفته بود شیخ می‌رسد!)، اما حالا باید دید انتخاب نهایی کادر فنی استقلال برای بازی حساس پنج‌شنبه و در خط دفاعی چگونه است؟

از شواهد و قراین چنین برمی‌آید که روزبه چشمی در سیستم ۲-۵-۳ شانس زیادی برای بازی به عنوان یکی از سه مدافع مرکزی دارد. نفر دوم و سوم باید از بین محمد دانشگر، شاهین طاهرخانی و نیکولای بودوروف انتخاب شوند. اگر براساس تجربه و شرایط خاص شهرآورد باشد، قائدتاً طاهرخانی باید نیمکت‌نشین شود، اما مجیدی در بازی‌های گذشته از عملکرد این مدافع جوان خیلی راضی بود و باید دید در نهایت چه تصمیمی می‌گیرد. اگر سیاوش یزدانی می‌رسید و آماده بود، مسلماً شانس زیادی داشت. از طرفی چه بودوروف بازی کند و چه طاهرخانی، اولین شهرآورد خود را تجربه می‌کنند و این به هر حال یک ریسک است.

آنچه مسلم است بزرگ‌ترین نگرانی مجیدی در همین خط دفاعی است هر چند دفاع استقلال در سه دیداری که مجیدی آمده، خوب کار کرده به خصوص مقابل الریان که به جرأت می‌توان گفت یک موقعیت هم به حریف پرستاره خود نداد.

255 41

کد خبر 1348829

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
1 + 7 =