۱ نفر
۱۵ بهمن ۱۳۹۸ - ۱۶:۲۸
ماموران قلابی حکیمیه دستگیر شدند

باشگاه خبرنگاران جوان نوشت: رئیس کلانتری ۱۴۶ حکیمیه از دستگیری ۲ مامور قلابی افغانستانی که اخاذی می‌کردند، خبر داد.

سرهنگ مجید سلیمانی مقدم، رئیس کلانتری ۱۴۶ حکیمیه گفت: ساعت ۲۰:۰۰ روز یکشنبه سیزدهم بهمن امسال کارفرمای کارگاه ساختمانی به کلانتری ۱۴۶ حکیمیه مراجعه و اظهار کرد، دو مرد جوان با یک دستگاه خودروی ۴۰۵ شیشه دودی به جلوی کارگاه ساختمانی ام مراجعه کرده اند و با دست بند زدن به دستتشان دو تن از کارگران افاغنه که مشغول به کار بودند، مدعی هستند از ماموران کلانتری می‌باشند و هر دو کارگز بدون مجوز تردد دارند و به مرز خواهند فرستاد، ولی به ازای دریافت مبلغ ۳ میلیون تومان از تخلف آن‌ها صرف نظر خواهند کرد که به رفتارشان مشکوک و به بهانه‌ای تهیه پول به کلانتری آمده ام.

وی گفت: رئیس کلانتری ۱۴۶ حکیمیه با بیان اینکه تیمی از ماموران کلانتری برای بررسی موضوع به محل اعزام شدند، گفت: در یک عملیات پلیسی هر دو متهم دستگیر و در بررسی‌های تکمیلی از دو هر دو متهم تعدادی تجهیزات دفاعی قلابی کشف شد.

رئیس کلانتری ۱۴۶ حکیمیه گفت: اتباغ افغانستانی اظهار کردند، با در خواست پول توسط متهمان از انجا که پول درخواستی را نداشتیم به متهمان گفتیتم و باید از صاحب کارمان این پول را بگیریم که با متهمان به صاحبکارمان مراجعه تا پول در خواستر را به حسابشان واریز کنیم.

وی افزود: با انتقال متهمان به کلانتری هر دو متهم اعتراف کردند، در ۲ ماه گذشته به بیش از ۱۰ تن از کارگران افغانستانی مراجعه و به بهانه نداشتن مجوز از آنان ۳۰ میلیون تومان اخاذی کرده ایم.

سرهنگ سلیمانی به شهروندان یاداوری کرد: در زمان روبرو شدن با افرادی که مدعی هستند مامور می‌باشند، حتما از آن‌ها کارت شناسایی درخواست کنید و در صورت شک داشتن به هویت افراد حتما با سامانه پلیسی ۱۱۰ یا سامانه ۱۹۷ بازرسی تماس بگیرید تا بازرسان با حضور در محل هویت افراد را تایید کنند.

۴۷۲۳۲

کد خبر 1349135

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
5 + 12 =