دلیل غیبت شهاب حسینی در جشنواره فیلم فجر

محمد درمنش، تهیه‌کننده «آن شب»، در واکنش به غیبت شهاب حسینی در نشست خبری این فیلم، اعلام کرد این بازیگر به دلیل فیلمبرداری در خارج از کشور، امکان حضور در سینما رسانه (پردیس ملت) را پیدا نکرده است.

به گزارش خبرگزاری خبرآنلاین، فیلم «آن شب» به کارگردانی کورش آهاری و تهیه‌کنندگی محمد درمنش، در نخستین سانسِ امروز (سه‌شنبه ۱۵ بهمن) روی پرده سینما رسانه سی و هشتمین جشنواره فیلم فجر رفت.

در نشست خبری پس از نمایش فیلم، غیبت شهاب حسینی، بازیگر فیلم، نخستین چیزی بود که به‌چشم می‌آمد. این بازیگر که از مخالفان تحریمِ جشنواره امسالِ فیلم فجر بود و به خاطر این موضع‌گیری، مورد حمله برخی هم قرار گرفت، با حضور نیافتنش در این نشست، حاشیه‌ساز شد.

محمد درمنش، تهیه‌کننده «آن شب» در نشست خبری این فیلم، در پاسخ به پرسش‌هایی در همین رابطه، توضیح داد: «همه ما موضع شهاب حسینی برای حضور در جشنواره را می‌دانیم اما متاسفانه نتوانستیم زمان را هماهنگ کنیم. ایشان در خارج از کشور، درگیر فیلمبرداری بود و نتوانست در این نشست حضور پیدا کند، اما قرار است ۱۹ بهمن به ایران سفر کند و قطعا برای اکران فیلم در سینما فرهنگ حضور پیدا خواهد کرد.»

گزارش کامل این نشست را بخوانید

۵۷۵۷

کد خبر 1349144

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
7 + 4 =