۳۲۴ جایگاه سوخت کوچک CNG در تهران ساخته می‌شود

معاون مدیرعامل شرکت ملی پخش فرآورده‌های نفتی پیرامون شناسایی ۳۲۴ نقطه در تهران برای احداث جایگاه‌های کوچک مقیاس سی.ان.جی، توضیح داد: بیشتر این جانمایی‌ها در میادین میوه و تره‌بار در نظر گرفته شده تا وانت‌ها بعد از بارگیری و یا تخلیه بار بتوانند از این امکان استفاده کنند و در بین راه برای سوخت‌گیری توقف نداشته باشند.

به گزارش خبرآنلاین به نقل از خانه ملت ، حمید قاسمی با اشاره به برنامه‌های شرکت ملی پخش فرآورده‌های نفتی برای افزایش جایگاه‌های سوخت CNG و ایجاد زیرساخت های آن، گفت: جایگاه‌های موجود سی.ان.جی جوابگوی بخش عظیمی از نیازها هستند اما برای بهتر شدن دسترسی‌ها و توزیع یک نواخت، به سمت احداث جایگاه‌های کوچک مقیاس رفته و در این راستا پس از توافق با شهرداری، ۳۲۴ زمین جهت ایجاد جایگاه کوچک مقیاس در شهر تهران پیش‌بینی شده است، در واقع شهرداری زمین‌های این جایگاه‌ها را در اختیار ما قرار می‌دهند.

وی پیرامون شناسایی ۳۲۴ نقطه در تهران برای احداث جایگاه‌های کوچک مقیاس سی.ان.جی، توضیح داد: بیشتر این جانمایی‌ها در میادین میوه و تره‌بار در نظر گرفته شده تا وانت‌ها بعد از بارگیری و یا تخلیه بار بتوانند از این امکان استفاده کنند و در بین راه برای سوخت‌گیری توقف نداشته باشند.

معاون مدیرعامل شرکت ملی پخش فرآورده‌های نفتی افزود: همچنین برای بخش خصوصی جهت سرمایه گذاری در احداث جایگاه‌های سوخت کوچک مقیاس سی.ان.جی تسهیلاتی در نظر گرفته شده است.

قاسمی با بیان اینکه بخش خصوصی می‌تواند تجهیزات مربوط به جایگاه سوخت را در محل‌های مشخص شده دایر کنند، افزود: نکته آن است که کارمزدشان نیز افزایش یافته، درواقع افرادی که در بخش جایگاه‌های با مقیاس کوچک، سوخت سی.ان.جی سرمایه‌گذاری می‌کنند به ازای یک مترمکعب گاز -که ۴۰۰ تومان است- کارمزدی معادل ۲۴۳ تومان دریافت می‌کنند و این به نفع سرمایه‌گذار است.

۲۲۳۲۲۹

کد خبر 1349190

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
1 + 6 =