دلیلی ندارد در پرتو آمریکا با همه دنیا فاصله بگیریم

نماینده عالی دولت در استان ایلام گفت: ما نمی‌توانیم با دنیا ارتباط مان را قطع کنیم، تکلیف آمریکا مشخص است ، اما دلیلی ندارد در پرتو آمریکا با همه دنیا فاصله بگیریم.

به گزارش خبرگزاری خبرآنلاین از ایلام، قاسم سلیمانی دشتکی ظهر امروز در نشست شورای اداری استان ایلام اظهار داشت: کلنگ زنی پروژه‌ای در مهران با سرمایه‌گذاری یک میلیارد و ۲۰۰ میلیون دلار معطل اروپاست.
نماینده عالی دولت در استان ایلام گفت: دولت اعلام کرده است فعلا این پروژه را شروع نکنید تا مشکلات ارتباطی با اروپا برطرف و مشخص شود.
وی ادامه داد: اروپایان به تبعیت از آمریکا مقررات برجام را اجرایی نمی‌کنند و در این راستا برای برخی از پروژه‌های در دست اقدام در استان ایلام مشکلاتی پدید آورده است.
این مسئول اضافه کرد: ما نمی‌توانیم با دنیا ارتباط مان را قطع کنیم، تکلیف آمریکا مشخص است ، اما دلیلی ندارد در پرتو آمریکا با همه دنیا فاصله بگیریم.
سلیمانی دشتکی تصریح کرد: در ارتباط با طرح‌های جاده‌ای کارهای بزرگی در استان ایلام اجرایی شده است، وزیر راه و شهرسازی پروژه بزرگ جاده‌ای کرمانشاه حمیل و ادامه آن به ایلام را مد نظر قرار دادند که باید این پروژه با شتاب بیشتری ادامه یابد.
نماینده عالی دولت در استان ایلام گفت:  بزرگراه کرمانشاه – حمیل -  ایلام – مهران به بزرگراه تهران به کربلا مشهور است که در حال حاضر باید تلاش کنیم قسمت تهران تا ایلام آن اجرایی شود.
وی ادامه داد: مردم استان ایلام بیش از ۱۰ سال است که پیگیر پروژه راه آهن بوده که مقدمات آن فراهم شده و ۱۷ کیلومتر آن از اسلام آباد تا ایلام آماده کلنگ‌زنی است.

46

کد خبر 1349201

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
7 + 0 =