رویکرد تخریب دولت به صلاح مردم و نظام نیست

رئیس کمیته سیاسی فراکسیون امید مجلس گفت: رویکرد کلی برای تخریب دولتی که تحت فشار خارجی است به صلاح مردم و نظام نیست.

 به گزارش خبرگزاری خبرآنلاین از ایلام، جلال میرزایی ظهر امروز در نشست شورای اداری استان ایلام اظهار داشت: امروز می‌بینیم که شرایطی پیش آمده که آمریکا حتی در بحث واردات داروهای مورد نیاز بیماران کارشکنی می‌کند.
رئیس کمیته سیاسی فراکسیون امید مجلس گفت: اما جریانی در کشور به مردم القا می‌کند که دولت ناکارآمد است، من نمی‌گویم دولت ضعیف نیست و باید مدیران از منابع موجود استفاده بهینه داشته باشند و اعتقاد دارد باید از حداقل امکانات باید حداکثر استفاده را ببریم.
وی ادامه داد: اما رویکرد کلی برای تخریب دولتی که تحت فشار خارجی است به صلاح مردم و نظام نیست، اما داریم همه چیز را برای دستیابی به قدرت به هم می‌زنیم. ما قدرت را برای چه می‌خواهیم. چرا واقعیات را به مردم نگفته و آن را انکار می‌کنیم.
این نماینده مجلس اضافه کرد: در شرایطی که انتقاد از دولت برای بعضی‌ها رای دارد و انتقاد از مدیران رای دارد اما اعتقاد دارم باید در مقابل مردم از دولت و فعالیت‌های دولت دفاع شود و باید اجازه داد تا دولت ضعف‌ها را بر طرف کند.
میرزایی تصریح کرد: آقایانی که مرتب در حال انتقاد هستند یک راهکار برای برون رفت از مشکلات را بیان کنند، انتقاد و تخریب چه کمکی به توسعه کشور می‌کند؟
نماینده مردم ایلام، ایوان، مهران، سیروان و ملکشاهی در مجلس شورای اسلامی گفت: اصحاب رسانه اگر دلسوز مردم هستند واقعیات را به اطلاع مردم برسانند، در برنامه توسعه آمده است که دولت سرمایه گذاری نکند و بخش خصوصی وارد شود و بخشی از درآمد نفتی که پیش از آن در اختیار دولت بود و فعالیت‌های عمرانی می‌کرد باید به سمت صندوق ارزی یا همان صندوق توسعه گسیل شود.

46

کد خبر 1349202

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
6 + 2 =