تصاویر| نانسی متن سخنرانی ترامپ را پاره کرد؛ ترامپ کف زد و دست نداد!

حواشی نطق سالانه ترامپ بیشتر از متن آن شد.

به گزارش خبرگزاری خبرآنلاین، سخنرانی سالانه ترامپ در حالی انجام شد که نانسی پلوسی رئیس مجلس نمایندگان آمریکا درگیر استیضاح رئیس جمهور است. یک سال پیش در چنین روزی نانسی پلوسی با همین کت و شلوار سفید(نماد اعتراض به سیاست های ترامپ) با کف زدن خاص خود ترامپ را مورد تمسخر قرار داد و امسال آن کف زدن معروف به خود پلوسی برگشت و نتیجه آن پاره شدن متن سخنرانی ترامپ و پرت کردن به سمت دیگر بود. خشم نانسی از ترامپ از شب گذشته تا کنون بسیار مورد توجه کاربران مجازی و رسانه های خبری آمریکا قرار گرفته است .

هنوز ترامپ جایگاه سخنرانی را ترک نکرده بود که نانسی پلوسی سخنرانی او را با خشم پاره کرد و به کناری انداخت. پلوسی پس از جلسه در صفحه توئیتر خود نوشت:  با اشاره به سخنرانی سالانه دونالد ترامپ در کنگره: حواستان پرت نشود. او یک بار این کار را انجام داد و بار دیگر نیز در انتخابات تقلب می کند. وی یک بار از قدرت خود سوء استفاده کرد و قصد دارد این کار را ادامه دهد. برای ترامپ و جمهوری خواهان در واشنگتن این سخنرانی وضعیت لاپوشانی است.

تصاویر دیگری که مورد توجه کاربران قرار گرفته این بود که ترامپ پس از تقدیم متن سخنرانی سالانه خود به نانسی پلوسی ، به رغم اینکه پلوسی برای دست دادن با وی دست خود را به سمت او دراز کرده بود ترامپ از دست دادن با وی خود داری کرد.

بیشتر بخوانید: ترامپ چه گفت که برگه های سخنرانی او پاره شد؟


تصویر نطق سال گذشته ترامپ و کف زدن پلوسی


نطق امسال و کف زدن ترامپ

نانسی امسال هم جنجال به پا کرد

خبرگزاری ایرنا نیز در اینباره نوشته است:نانسی پلوسی که همچون سایر زنان دموکرات عضو کنگره آمریکا لباسی سفید رنگ در اعتراض به رفتارها و سیاست‌های داخلی و  خارجی ترامپ پوشیده بود، به محض پایان یافتن سخنرانی او و در حالی که ترامپ هنوز جایگاه را ترک نکرده بود، متن سخنرانی وی را به صورتی که کاملا برای همه قابل مشاهده باشد، پاره کرد و آن را به روی میز انداخت.
ترامپ که از ابتدای ورود خود به کنگره، دموکرات‌ها را نادیده گرفت و حتی با نانسی پلوسی دست نداد، متن سخنرانی خود را پیش از شروع در اختیار مایک پنس رئیس سنا و معاون اول خود و همچنین به شکلی غیرمتعارف به پلوسی داد.
رئیس مجلس نمایندگان آمریکا با انتشار عکسی از خود که به سمت ترامپ دست دراز کرده بود اما او آن را نادیده گرفت، نوشت: دمکرات ها در راه انجام وظیفه، همواره دست دوستی خود را دراز می کنند تا برای اداره امور به زمینه های مشترک برسند.


در طول سخنرانی در حالی که جمهوریخواهان تلاش داشتند، سخنان ترامپ را پررنگ و مهم جلوه دهند و تشویق‌های ایستاده متعددی انجام دادند، رئیس مجلس نمایندگان به همراه سایر دموکرات‌ها واکنشی سرد نشان می دادند و از جایشان بلند نمی شدند.
برخی از آنها خود را به خواندن مطالبی دیگر سرگرم کرده بودند و حتی هنوز ترامپ در صحن حضور داشت که دموکرات‌ها نشست را ترک کردند.

تصاویر را از رویترز و سی ان ان ببینید

310 310

کد خبر 1349278

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
2 + 14 =

نظرات

 • نظرات منتشر شده: 6
 • نظرات در صف انتشار: 0
 • نظرات غیرقابل انتشار: 3
 • سیروس IR ۰۸:۵۳ - ۱۳۹۸/۱۱/۱۶
  0
  پیرزن ابله وحقده ای!!!
 • صدر IR ۰۹:۵۴ - ۱۳۹۸/۱۱/۱۶
  0
  اللهم اشغل الظالمین بالظالمین
 • مهدی IR ۱۰:۴۱ - ۱۳۹۸/۱۱/۱۶
  0
  سگ زرد برادر شغاله. پس انشالله کل دموکرات ها و جمهوری خواهان هر چه زودتر برن به درک.
 • IR ۱۱:۲۹ - ۱۳۹۸/۱۱/۱۶
  0
  خوب سوزوندش
 • IR ۱۴:۲۰ - ۱۳۹۸/۱۱/۱۶
  0
  نانسی پلوسی واقعا یک احمق تمام عیاره،،،دموکراتها گند زدن به آمریکا و هیچ درکی از جایگاه ویژه آمریکا در دنیا ندارن،،،همین بی شعورهایی مثل نانسی پلوسی پای مهاجران خلافکار مکزیکی را به امریکا باز کردن،،،اصلا روحیه ملی گرایی ندارن،،،ترامپ۱۰۰ درصد برنده این سخنرانی درکنگره بود و قطعا برنده انتخابات ۲۰۲۰ هست،،،لطفا منتشر شود
 • نورا امامی IR ۱۳:۲۴ - ۱۳۹۸/۱۱/۱۷
  0
  کسی که انتخابات کشورش رو میبره زیر سوال دشمن مردم و کشور و ارمانهای کشورشه