«سه کام حبس» حذف شد/ رقابت ۹ فیلم برای جلب نظر تماشاگران جشنواره فجر

با انتشار فهرست فیلم‌های منتخب تماشاگران تا روز چهارم سی‌وهشتمین دوره جشنواره فیلم فجر مشخص شد که «سه کام حبس» از گردونه رقابت حذف شده است.

به گزارش خبرگزاری خبرآنلاین، به نقل از ستاد خبری جشنواره فیلم فجر، نتیجه شمارش آرای فیلم‌های نمایش داده شده تا روز چهارم جشنواره فیلم فجر ۱۵ بهمن‌ماه توسط ستاد انتخاب فیلم برگزیده از نگاه تماشاگران جشنواره فیلم فجر اعلام شد.

«آبادان یازده ۶۰ » به کارگردانی مهرداد خوشبخت، «مغز استخوان» به کارگردانی حمید قربانی، «خروج» به کارگردانی ابراهیم حاتمی کیا، «روز بلوا» به کارگردانی بهروز شعیبی، «دو زیست» به کارگردانی برزو نیک نژاد، «درخت گردو» به کارگردانی محمد حسین مهدویان، «خوب،بد جلف ۲ » به کارگردانی پیمان قاسم خانی، «روز صفر» به کارگردانی سعید ملکان و «شنای پروانه» به کارگردانی محمد کارت، ۹ فیلم حاضر در فهرست آثار منتخب تماشاگران جشنواره فیلم هستند.

به این ترتیب فیلم «سه کام حبس» به کارگردانی سامان سالور از گردونه رقابت خارج شد، و تعداد فیلم‌های باقیمانده به ۹ فیلم کاهش یافت.

سه‌شنبه ۱۵ بهمن برای نخستین بار فهرست ۱۰ فیلمی که بیشترین رای تماشاگران جشنواره فیلم فجر را به دست آورده بودند، منتشر شد. از این پس هر روز یک فیلم که رای کمتری نسبت به دیگران داشته باشد از گردونه رقابت بیرون خواهد رفت.

۲۴۱۲۴۱

کد خبر 1349281

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
3 + 8 =