شورش مسی علیه مدیریت آبیدال/ سونامی در بارسلونا

مصاحبه آبیدال، مدیر ورزشی بارسلونا درباره علل اخراج والورده به یک جنجال بزرگ در بارسلونا تبدیل شده است.

به گزارش خبرگزاری خبرآنلاین؛ شب گذشته بود که آبیدال در اظهار نظری جنجالی درباره اخراج والورده اعلام کرد که بازیکنان زیادی در بارسلونا از او راضی نبودند و با جدیت زیر نظر او کار نمی‌کردند. 

چند دقیقه بعد بود که لیونل مسی، کاپیتان و ستاره بارسلونا با انتشار یک استوری در اینستاگرام نسبت به این موضوع واکنش تندی نشان داد و گفت: «واقعا دوست ندارم که این صحبت‌ها را بگویم، اما معتقدم که هر فرد باید مسئول کارهای خودش باشد و مراقب تصمیماتی که می‌گیرد باشد. بازیکنان تیم مسئول نتایج تیم در زمین هستند و ما اولین نفراتی هستیم که متوجه مسائل داخل زمین بازی می‌شویم. به‌خصوص وقتی‌که در شرایط ایده‌آل نباشیم. مدیران بخش ورزشی باشگاه هم باید مسئولیت تصمیم‌هایی که می‌گیرند را برعهده بگیرند. در پایان فکر می‌کنم وقتی داریم در مورد بازیکنان حرف می زنیم باید اسم‌ها را هم بگوییم. اگر این کار را نکنیم این موضوع به همه نسبت داده می‌شود و فضا به موضوعاتی داده می‌شود که درست نیست.»

صحبت‌های مسی نشان که اختلاف شدیدی میان او و بخش مدیریت ورزشی بارسلونا به‌وجود آمده است. به‌ همین دلیل روزنامه‌های کاتالان هم به این موضوع پرداختند و با تیترهای جنجالی به استقبال این موضوع رفتند؛ روزنامه اسپورت اتفاقات اخیر بارسلونا را با تیتر «سونامی» پوشش داد و روزنامه موندو دپورتیوو با تیتر «مسی علیه آبیدال» اتفاقات اخیر باشگاه‌های بارسلونا را توصیف کرد.

حرف‌های مسی در حالی بیان شده بارسلونا در سال 2021 انتخاباتی را برای برگزیدن مدیرعامل در پیش دارد و این صحبت‌ها می‌تواند تا حد زیادی در انتخابات موثر باشد.

255 251

کد خبر 1349354

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
5 + 5 =