۰ نفر
۱۶ بهمن ۱۳۹۸ - ۱۱:۵۰
ظریف به هنیه چه گفت؟

محمد جواد ظریف وزیر امور خارجه کشورمان و اسماعیل هنیه رییس دفتر سیاسی حماس در گفتگویی تلفنی آخرین تحولات فلسطین و طرح آمریکایی - صهیونیستی معامله قرن را بررسی کردند.

به گزارش خبرگزاری خبرآنلاین، ظریف در این تماس تلفنی ضمن محکومیت قاطعانه طرح غیر انسانی ترامپ موسوم به معامله قرن، از مواضع اجماعی مردم و رهبران فلسطین در مخالفت با طرح یکجانبه مذکور، حمایت کرد و بر ضرورت وحدت و همبستگی گروه های فلسطینی، ملت ها و دولت های آزاده جهان در مقابله همه جانبه با این توطئه بزرگ قرن تاکید  کرد. وی همچنین ضمن تشریح مواضع کشورمان در حمایت از مبارزات بحق و مشروع  مردم فلسطین در مقابله با اشغالگران صهیونیست، بر تحرک گسترده مردمی و دولتی در برابر این پروژه ظالمانه امریکایی - صهیونیستی  تاکید کرد.

آقای هنیه در این گفتگوی تلفنی با اشاره به مبارزات ملت فلسطین و وحدت  و همبستگی ایجاد شده در مواجهه با این طرح خصمانه، بر عزم رهبران، مردم و گروه های مقاومت در مقابله با اشغالگری رژیم صهیونیستی تاکید کرد. وی در پایان از تلاش های کشورمان در همراهی  با ملت مظلوم فلسطین در ایستادگی و مقاومت علیه  اشغالگران قدردانی کرد.

310312

کد خبر 1349359

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
5 + 2 =