تیمی که هفته ها شکست نمی خورد حالا توانایی بردن ندارد

گل ریحان البرز که در نیم فصل نتایج درخشانی گرفته بود دچار افت عجیبی در نیم فصل دوم شده است. شاگردان نصرتی حالا هم رکورد شکست ناپذیری را از دست داده اند و هم امتیازات زیادی را در نیم فصل دوم به رقیبان خود تقدیم کرده اند.

محمدرضا ولی زاده الاشتی _ گل ریحانی ها در ۴ بازی گذشته خود و سه امتیاز بدست آورده اند و نکته بد کارنامه شاگردان محمد نصرتی ابن است که از این چهار تیم فقط آلومینیوم اراک تیمی قدرتمند بود و یه تیم دیگر چه از لحاظ جایگاه جدولی و چه از لحاظ امکانات و بازیکن قابل مقایسه با تیم متمول کرجی نبودند. فعلا چهار بازی است که گل ریحان طعم پیروزی را نچشیده است تیمی که هفته ها شکست نمی خورد حالا نمی تواند تیمی را شکست دهد، حتی تیم پایین جدولی مثل رایکا بابل هم در کرج توانست از گل ریحان یک امتیاز شیرین بگیرد.
مثل اینکه که بحران به کرج آمده است، نصرتی کار بسیار سختی برای نجات گل ریحان در پیش دارد، امتیازات آسانی که البرزی ها از دست می دهند در پایان راه می تواند برای آنها گران تمام شود، آن روز که کارشناسان می گفتند برد های اقتصادی و بازی تدافعی مطلق نمی تواند نتیجه ای مستمر برای گل ریحانی ها داشته باشد، شاید این روز ها را پیش بینی می کردند.

46

کد خبر 1349400

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
1 + 3 =