بهره برداری از ۶ پروژه عمرانی در راستای آموزش شهروندی و نشاط اجتماعی

رئیس سازمان فرهنگی اجتماعی ورزشی شهرداری یزد گفت: شش پروژه عمرانی این سازمان با هدف آموزش شهروندی و ارتقا نشاط اجتماعی با اعتباری بالغ بر یک میلیارد و ۶۰۰ میلیون تومان آماده بهره برداری است.

به گزارش خبرگزاری خبرآنلاین دریزد، عباس ملازینلی در جمع خبرنگاران با تبریک دهه مبارک فجر و با گرامیداشت یاد و خاطره شهیدان به تشریح پروژه های عمرانی این سازمان پرداخت و اظهار کرد: فرهنگسرای شهید حسن پور با هدف ارتقای فرهنگ گردشگری در شهر یزد با اعتباری بالغ بر ۴۰۰ میلیون تومان احداث  و آماده بهره برداری شده است.
وی افزود: مرمت و بهسازی سالن ورزشی وحدت با هزینه ۳۰۰ میلیون تومان و نوسازی زمین ساحلی محله شاه ابوالقاسم با هزینه ای بیش از ۱۰۰میلیون تومان از دیگر پروژه های این سازمان به شمار می رود.
رئیس سازمان فرهنگی اجتماعی ورزشی شهرداری یزد  از ساخت چمن مصنوعی در پارک اختر و خانه ورزش درون محله ای در کنار حسینیه محمود آباد، مجموعه ورزشی و چمن مصنوعی آزادشهر به عنوان دیگر پروژه های آماده بهره برداری نام برد و تاکید کرد: اعتبار هزینه شده برای این پروژه ها بالغ بر یک میلیارد و ۶۰۰ میلیون تومان است.
 وی با بیان اینکه اعتباری معادل هفت میلیارد تومان برای مرمت فرهنگسرای شهرداری و باغ فخار در نظر گرفته شده است، اظهار امیدواری کرد که این پروژه ها بزودی به بهره برداری برسند. 
ملازینلی توزیع متناسب امکانات در محلات را رویکرد اصلی این سازمان دانست و گفت: سعی کرده ایم امکانات بیشتری به مناطق کمتر برخوردار شهر ارائه کنیم چرا که در این محله ها دایره مشارکت شهروندان بیشتر است.
وی با بیان اینکه برنامه های دهه فجر این سازمان در حال اجراست، عنوان کرد: برگزاری جشن انقلاب، اجرای سرود نمایش انقلابی، فضاسازی مجموعه راهپیمایی و شهری، تئاتر خیابانی، شب شعر و تکریم خانواده های شهدا از برنامه های این سازمان است که با مشارکت سازمان فرهنگی ورزشی و دستگاه های اجرایی مرتبط انجام می شود.
وی از همایش دختران حاج قاسم، برگزاری جشن مدارس، همایش دوچرخه سواری و برگزاری نمایشگاه کتاب به عنوان دیگر برنامه های سازمان فرهنگی اجتماعی ورزشی در دهه مبارک فجر نام برد.

46

کد خبر 1349419

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
7 + 6 =