ورزشگاه ثالث برای میزبانی پرسپولیس از التعاون و زمان‌ بازی‌ها به AFC اعلام شد

سایت باشگاه پرسپولیس نوشت: مدیر امور بین‌الملل باشگاه پرسپولیس گفت: از سوی ما ورزشگاه زعبیل امارات برای میزبانی از نماینده فوتبال عربستان به کنفدراسیون فوتبال آسیا معرفی شده است.

امیر علی حسینی اظهار داشت: پس از بررسی‌هایی که توسط باشگاه انجام شد، ورزشگاه زعبیل امارات که ورزشگاه خانگی تیم الوصل امارات است را برای میزبانی از تیم التعاون عربستان در کشور ثالث به کنفدراسیون فوتبال آسیا معرفی کردیم.

وی افزود: این ورزشگاه قبل از این نیز میزبان بازی‌های ما با نمایندگان عربستانی بوده است و قابلیت برگزاری بازی‌های لیگ قهرمانان آسیا را دارد.

وی ادامه داد: همچنین در نامه‌نگاری با کنفدراسیون فوتبال آسیا 2020 را اعلام کردیم. بر این اساس، قرار است بازی با التعاون که اولین بازی با میزبانی ما در امارات خواهد بود از ساعت 19 به وقت محلی (18 و 30 دقیقه به وقت تهران) آغاز شود.

همچنین برای بازی با تیم الدحیل در روز یکم اردیبهشت 99 (20 آوریل)، ساعت 19 و 10 دقیقه به وقت تهران و برای بازی با الشارجه در 15 اردیبهشت، ساعت 19 و 20 دقیقه به وقت تهران به کنفدراسیون فوتبال آسیا اعلام شده است.

گفتنی است؛ ورزشگاه زعبیل امارات از سال 1974 به صورت رسمی مورد بهره‌برداری قرار گرفت و با ظرفیت بیش از هشت هزار نفر، ورزشگاه خانگی باشگاه الوصل است.

255 43

کد خبر 1349427

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
7 + 2 =