دبیر ستاد انتخابات استان یزد مطرح کرد: تایید صلاحیت ۶۰ درصدی داوطلبین حضور در انتخابات مجلس

دبیر ستاد انتخابات استان یزد با اشاره به اینکه در حال حاضر و تا به این مرحله ۶۰ درصد از داوطلبین حضور در انتخابات مجلس شورای اسلامی در استان یزد تایید صلاحیت شده اند، گفت: برای برگزاری انتخابات در استان یزد ۱۵ هزار نفر به طور مستقیم فعالیت خواهند کرد.

به گزارش خبرگزاری خبرآنلاین، مدیرکل سیاسی، انتخابات و تقسیمات کشوری استانداری یزد در نشست مشترک اعضای کارگروه رصد و اطلاع رسانی اخبار فضای مجازی کمیته پیشگیری از جرائم انتخاباتی قوه قضاییه با اصحاب رسانه استان یزد با بیان اینکه یکی از افتخارات نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران استقرار مردم سالاری دینی است، گفت: ۳۷ مرتبه در کشورمان انتخابات برگزار و بیش از ۸۵۰ میلیون برگ رای به صندوق آرا ریخته شده که امری بی نظیر در منطقه است.
محمدعلی شاه حسینی با بیان اینکه که کشور در شرایط حساسی به سر می برد، افزود: تحریم های ظالمانه، توطئه ها و برخورد های صورت گرفته از سوی دشمنان نظام و انقلاب طی یکسال اخیر در طول تاریخ بی سابقه بوده است.
وی با بیان اینکه کلیدواژه برنامه ریزی دشمن در حال حاضر انتخابات است، تاکید کرد: دشمن همه امیدش را به دوم اسفند معطوف کرده تا با استفاده از مشارکت حداقلی اقدامات بعدی خود را ساماندهی کند.
این مقام مسئول با اشاره به اینکه ممکن است سلایق مختلفی داشته باشیم اما همه ما حول محور ایران و نظام جمهوری اسلامی ایران گرد هم جمع شده ایم، تصریح کرد: دشمن حضور حداکثری مردم در انتخابات را نشانه رفته است و سلطنت طلب ها و منافقین در حال ارسال سیگنال ها منفی به مردم هستند.
مدیرکل سیاسی، انتخابات و تقسیمات کشوری استانداری یزد با بیان اینکه لازم است مراقب منفعت طلبی های دشمنان باشیم، اظهار کرد: یکی از نشانه های قدرت  هر نظام و حکومتی حضور مردم آن کشور در پای صندوق های رای است.
دبیر ستاد انتخابات  استان با بیان اینکه ممکن است برخی افراد گلایه هایی داشته باشند، گفت: انتخابات محلی برای تسویه حساب نیست، البته باید شرایطی فراهم شود تا همه سلایق در انتخابات حضور داشته باشند.
وی با اشاره به اینکه در حال حاضر و تا به این مرحله ۶۰ درصد از داوطلبین مجلس شورای اسلامی در استان یزد تایید صلاحیت شده اند، افزود: برای برگزاری انتخابات در استان یزد ۱۵ هزار نفر به طور مستقیم فعالیت خواهند کرد.

46

کد خبر 1349432

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
4 + 12 =